Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Nová šou Markízy o varení dostala názov! (foto)

Televízia odhalila názov pripravovanej kulinárskej relácie.

Zdá sa, že v roku 2015 budeme mať možnosť svoje kuchárske schopnosti zvýšiť na maximum. Nielen na Kolibe, ale aj v Záhorskej Bystrici sa do vysielania tisne kulinárska šou, pričom jej hlavnou hviezdou, ako je už známe, bude Petra Polnišová.

Ešte v júni pri tom s Polnišovej reláciou rátala Markíza v jesennej štruktúre. Zatiaľ však nič nenasvedčuje tomu, že by televízia túto jeseň predstavila divákom tretiu novinku. Tou prvou bude seriál Doktori a druhou hudobná šou Chart Show, ktorej nasadenie je známe.

Podľa informácií Nového Času už dávnejšie televízia natočila pilotný diel relácie. Vtedajší pracovný názov bol Varenie s Petrou, no jej názov by mohol byť Varený-pečený. Potvrdzuje to register Úradu priemyselného vlastníctva, kde si takúto známku nechala televízia zaregistrovať. Pridala pri tom aj dve obrazové známky.

Okrem Polnišovej relácie je však v hre aj kuchársky formát pre menšiu Domu. Uviedol to portál Medialne.sk vychádzajúc z rozhovoru s programovou riaditeľkou Markízy, Silviou Majeskou.

vareny peceny

varenie markiza

Polnišová má v relácii vítať hostí, ktorými budú známe osobnosti, šéfkuchári či odborníci na výživu. Podobne postavený formát vysiela RTVS – Tajomstvo mojej kuchyne s Kamilou Magálovou.

V prípade Joj sú pri tom známe už dve kuchárske novinky. Tú prvú odštartuje televízia už budúcu nedeľu, Gabo Kocák v nej bude ako 15 min. kuchár variť rýchle recepty. Budúci rok by sa na obrazovky mal zas vrátiť Thomas Kamenár s kulinárskou novinkou Fajnšmeker.

Foto: internet, UPV

Čítať viac...
Nahor