Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Nová séria Búrlivého vína: Svadba Loja s Pociskovou, pribudnú nové postavy (FOTOGALÉRIA)

Aj Markíza od pondelka 20. januára vyráža do ostrého boja o diváka. Kým konkurenčná Jojka ponúkne „Veľký týždeň“ plný premiér, Markíza vsadí na svoj silný seriál Búrlivé víno a reality sériou skutočných príbehov Rodinné prípady.

Búrlivé víno má rozhodne čím udržať svojich divákov, veď najnovšie časti seriálu sa budú točiť okolo očakávanej svadby Niny a Martina, ktorých stvárňujú obľúbenci Nela Pocisková a Juraj Loj. Ako to už však v rodinných seriáloch býva, nič nepôjde ľahko a obom sa bude do života niekto pliesť. Nine Erik (Milo Kráľ), Martinovi Rita (Kristína Turjanová). Tá však bude mať čo robiť s mafiánom Baxom, ktorý ju požiada o ruku. Ku svadbe sa bude schyľovať aj medzi Braňom a Mirkou (Braňo Deák, Ivana Kubáčková), ktorí sa už stihli zasnúbiť.

V nových častiach Búrlivého vína situáciu zamotajú nové postavy. Ingrid (Henrieta Mičkovicová) sa zavesí na ďalšieho boháča. Do seriálu prichádza Maxim Zachar (Peter Nádasdi), ktorý sa bude snažiť skúpiť majetky okolitých vinárov. Za jeho konaním sa skrýva jasná pomsta. Pravou rukou Maxima bude ďalšia nová postava, Eliška (Eva Matejková). Tá sa Maxima ujala po tom, čo mu zomrela matka a v podstate mu ju nahradila. Nahradiť by v seriáli mala svojho manžela z reálneho života, Mariána Slováka, ktorého pre zdravotné problémy televízia nechala v seriáli zomrieť. Aby Búrlivému vínu nechýbal humor, diváci sa dočkajú aj novej postavy prostitútky Šantal (Natália Puklušová), ktorú si na pomoc zavolá Žigo (Vlado Černý).

Markíza už vo veľkom prezentuje predsvadobné fotografie Pociskovej a Loja, fotenie prebiehalo v prostredí zámku, dnes už hoteli Kaštieľ v Tomášove.

Peter Nádasdi s Evou Matejkovou
matejkova nadasdi burlive vino

Natália Puklušová a Vlado Černý
puklusova cerny burlive vino

Predsvadobné fotografie Nely Pociskovej a Juraja Loja
pociskova loj burlive vino 4

pociskova loj burlive vino 3

pociskova loj burlive vino 2

pociskova loj burlive vino 5

Foto: markiza.sk

Čítať viac...
Nahor