Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nova prichádza s kompletnou zmenou: Všetky stanice s novým logom, toto chcú ponúknuť!

Nova na svoje 23. narodeniny prichádza s radikálnou zmenou.

Český televízny líder, skupina Nova, sa od soboty 4. februára, výrazne zmení. Ako je už známe, televízia pripravila rebrand niektorých menších kanálov, pričom k zmenám dôjde v celej skupine. „Nova sa rozhodla posunúť svoju programovú ponuku a image svojho televízneho portfólia. Počnúc 23. narodeninami zastrešíme všetky svoje stanice pod názov Nova a zároveň posilníme programovú ponuku o kvalitnú lokálnu tvorbu,“ napísala skupina.

Veľká stanica sa stane z pôvodného Smíchova, ktorý prinášal najmä reprízovú zábavu a sitkomy. Zmení sa na kanál Nova 2, ktorý chce ponúknuť prémiový lokálny obsah. „A to vrátane známych medzinárodných zábavných formátov a divácky obľúbených komediálnych programov,“ píše Nova. Dá sa očakávať, že časť programu oproti Smíchovu ostane totožná.

Svoj názov mení aj Fanda, z ktorého sa od 4. februára stane Nova Action. Obsah sa nemení, naďalej ponúkne akčné a kriminálne seriály či športové prenosy. Stanica Telka mení svoj názov na Nova Gold, o ktorej televízia píše, že prinesie nestarnúce zábavné hity pre všetky vekové kategórie. Svoj obsah zachováva aj Nova a Nova Cinema, obe však upravujú logá. Všetky spomínané stanice budú voľne šírenými kanálmi v rámci Českej republiky.

Nová logá staníc televíznej skupiny Nova
nova-nove-loga-stanic-televiznej-skupiny

Čítať viac...
Nahor