Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Nová Digi TV ponúkne viac programov, rozšíri pokrytie WAU či Dajto (prehľad všetkých programov)

Operátor Digi TV prinesie súčasným okolo 200-tis. abonentom satelitnej služby možnosť prejsť na nový program, vďaka ktorému sa ich ponuka kanálov významne rozšíri. Digi zaraďuje do ponuky aj slovenské stanice Wau, Senzi a Dajto.

Každý zákazník satelitnej Digi TV, ktorý si bude ochotný priplatiť 1,50 € za prenájom set-top boxu, bude môcť už od štvrtka 1. mája sledovať množstvo nových programov. Operátor do novej služby pridáva desiatky programov, ide napríklad o kanáli Wau, Senzi a Dajto, balík Štandard rozšíria stanice MTV Europe, Musiq1, Hit Music, Gospel Channel Europe, ale aj niekoľko zahraničných staníc. V rozšírenom balíku MAXI nájdu zákazníci nové programy ako MTV Rocks, MTV Hits, dokumentárne Spektrum Home, History Channel, Crime & Investigation, filmové Film Europe, seriálové AXN White, AXN Black, kanály pre detského diváka Megamax, Jim Jam a Ginx a stanica pre dospelé publikum Brazzers TV.

Digi TV zároveň musel zo starej ponuky, ktorá zatiaľ prevádzkuje ďalej, vyradiť 8 kanálov. Ide o stanice Digi Liga Majstrov 1, Slovak Sport 1, Viasat Explorer, Viasat History, Viasat Nature, PRO4, FEM3 a Echo TV. „Dôvodom je obmedzená kapacita na satelitnej pozícii 0,8°W, ktorú využíva od rumunskej spoločnosti RCS & RDS, teda od pôvodného vlastníka platformy,“ píše portál SatelitnaTV. Viac o novej Digi TV.

Pozrite si prehľad celého programového rastra novej Digi TV

digitv raster 1

digitv raster 2

digitv raster 3

digitv raster 4

Čítať viac...
Nahor