Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Nora Mojsejová – nový moderátorský flek?

Varovala celebrity, že si nedá servítku pred ústa ako moderátorka šoubizového magazínu Top Star. Ako vtipné pripomenutie si pozrite video s legendárnou reakciou na účinkovanie v relácii Kapor na torte. Ak sa Norine vyhrážky potvrdia, máme sa v relácii Top Star na čo tešiť.

 

Kto by nepoznal Noru Mojsejovú a jej drsný a nekompromisný jazyk. Spolu s Braňom Mojsejom vtrhli do našich obývačiek cez TV Markíza v reláciách Vilomeniny a následne v prvej reality šou Mojsejovci. Neskôr nasledovali ďalšie formáty, prestup do konkurenčnej TV JOJ, niekoľko káuz, politické ambície, ale aj rozchod manželov. Nora Mojsejová sa však vždy dokáže vrátiť a zaujať.

 

 

mojsejovci-logo-hlavne

 

 

 

Naposledy tomu tak bolo v relácii VIP Nákupné maniačky na TV JOJ, kde si Nora opäť zgustla, tento raz na nakupujúcich súperkách. Prečo nesúťažila s inými známymi tvárami je otázkou. Za všetkým vraj bol postoj celebrít ako Eva Máziková, či Sisa Sklowská k Nore Mojsejovej, ktoré odmietli spoločné účinkovanie s Norou v jednej relácii. A tých mien, ktoré ponuku odmietli, bolo zrejme viac. Nora Mojsejová sa za to rozhodla pomstiť tak, ako by sme od nej očakávali. V poslednej epizóde VIP Nákupných maniačiek vyhlásila, že teraz to skutočne vybalí na slovenské celebrity – ako moderátorka magazínu Top Star. Ten má počas leta prestávku a tak nie je vylúčené, že sa na jeseň vráti už s Norou Mojsejovou. V TV JOJ sme zisťovali, či nejde iba o letnú kačicu. „Jesenná programová štruktúra zatiaľ nie je definitívne uzatvorená, týka sa to aj magazinu Top Star, kde o prípadných zmenách budeme včas informovať“, odpovedal nám PR manager TV JOJ Michal Pilip. Či to znamená, že Nora Mojsejová sa skutočne objaví na obrazovke ako moderátorka, by sme sa mali dozvedieť už v najbližších týždňoch.

 

 

Foto: Markíza, JOJ

Čítať viac...
Nahor