Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nočná mora Markízy pokračuje: Prehrala ďalší večer, Inkognito silným lídrom!

Pokles si Markíza preniesla aj do nového týždňa.

Horná Dolná padá vo všetkých dňoch, kde ju Markíza reprízuje. Po ostatnom prepade z konca pracovného týždňa ju dokonca z piatka narýchlo sťahuje, pričom pokles zaznamenala v nedeľu a najnovšie aj pondelok. Kým minulý týždeň Horná Dolná v pondelok narástla, nakoľko ponúkla silne promovanú vianočnú epizódu, teraz rázne padla o viac ako dva ratingy s podielom len pod 20 %. Výrazne ju predbehlo Inkognito s ratingom 8 % a podielom 23,4 %, pričom sa darilo aj nasledujúcej reprízovej časti s podielom cez 21 %.

Tento pondelok Markíza vrátila v rámci špeciálneho dňa s Nadáciou Markíza na 21:45 Kredenc, skeč šou mimoriadne vydanie pomohlo, uhrala podiel pod 22 %. Následne televízia skúsila zreprízovať pilotný diel Kávomatu, dostala sa s ním pod 20 %. Jednotke sa darilo večer s česko-slovenskou snímkou Rukojemník, v oboch cieľovkách sa hýbala okolo 10 %.

Medzi menšími už Vymenené životy nastúpili na jednu epizódu za deň, uhrali 7 %, nasledujúci film Celebrita pod stromček dosiahol 6 %. Prezidentov muž na Plus o málo prekročil 5 %, rovnako tak Ghost Rider na Dajto. Kriminálky CSI na Wau sa hýbali okolo 3 %.

Podvečer Búrlivé víno atakovalo 19 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja klesla ku 15,5 %. Ani tento rozdiel nepomohol Televíznym novinám, opäť prehrali, pričom v podieli prekročili len 23 %, kým Noviny s ratingovým náskokom v podieli podliezli 26 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Po tom, čo sa Joj za celý minulý týždeň stala víťazom v prime-time, vyhrala večer aj tento pondelok. Jej náskok tvoril vyše 2 %.

Čítať viac...
Nahor