Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nikto nie je dokonalý vystrelilo, sledovanejšie ako Tvoja tvár! Baby Boom už predbehla aj Doma

Baby Boom skončil v univerzálnej cieľovke až ako štvorka na trhu.

Nikto nie je dokonalý rástlo. Relácia, do ktorej sa až v štvrtom vydaní vrátil Marcel Forgáč, zaznamenala s hosťami Tomi Kid Kovács a Matej „Sajfa“ Cifra vysoký nadpriemer, keď sa medzitýždenne dvihla o vyše rating na 9,2 %, v podieli zas o štyri percentá na 27,9 %. S týmto výkonom Nikto nie je dokonalý na diaľku predbehlo aj šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá ostatnú nedeľu podliezla deväť ratingov a podielovo zaznamenala 27 %.

Markíze sa opäť nedarilo s doku reality šou  Baby Boom, ktorá sa v podieli dostala na takmer 12 % s len vyše štyrmi ratingami. V skupine 12+ sa dokonca prepadla aj za Domu, ktorá ju predbehla s Vymenenými životmi. Vyššie bola aj Jednotka s Neverou po slovensky, tá získala podiely takmer 12 a cez 10 % (12 – 54, 12+). Doma predbehla aj klasiku verejnoprávnej stanice, Vymenené životy sa hýbali okolo 11,5 a 14 % v univerzálnej cieľovke. Baby Boom tam podliezol 10 %.

Farma bez nábehu spadla s podielom 19 %, oproti minulému utorku si ale mierne polepšila. Joj opäť nebola ďaleko s reprízovou reality šou Spackané plastické operácie, podliezť mala 18 %.

U mladých šli Vymenené životy nad 7 a 8 %, Dajto s filmom Kolíska do hrobu uhralo 5,5 %. Plus odvysielala prenos z galavečera Futbalista roka, podiel sa mal dostať na 5,6 %. Kriminálky Kosti a CSI Miami na Wau sa hýbali medzi 3 – 4 %.

Rodinné prípady atakovali 19 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala 16,5 %. V spravodajskej časti večera sa pozície otočili, Televízne noviny prekročili 25 %, Noviny zas 27 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor