Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nikto nie je dokonalý vystrelilo, ponúklo jednu z najsledovanejších častí! O 10 rokov mladší sa trápi

Šou prekonala aj ostatné vydania Inkognita.

Nikto nie je dokonalý sa vrátilo na vysoké čísla. Tento utorok sa šou malo podariť vyšvihnúť až pod 9 ratingov, pričom v podieli prekročiť 25 %. Ani ďalší týždeň od presunu na 20:30 neuspelo O 10 rokov mladší, šou ostáva v hlbokom podpriemere pod šiestimi ratingami a podielom takmer 16 %. Milujem Slovensko po zmene vysielacieho dňa v reprízach uhráva len priemery Jednotky, šlo cez 9 a 10 % (12 – 54/12+). Farma dosiahla share 21 %.

Z menších tentokrát najvyššie vystrelila Plus s filmom Exodus: Bohovia a králi a podielom takmer 8 %, Vymenené životy atakovali 7 %, Nekonečná láska pokračovala na Doma podielom takmer 5 %. Expresná zásielka na Dajto 5 % prekročila, Wau sa darilo s kriminálkami, ktoré šli cez 3 a 5 %.

Rodinné prípady podvečer odskočili s podielom pod 20 %, kým Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala vyše 15 %. Televízne noviny sa dostali pod 25 %, Noviny tesne preliezli 24 %. Najsledovanejším programom dňa bolo Najlepšie počasie, po pondelňajšom víťazstve Markízy v prime-time sa teraz do čela dostala Joj, náskok tvoril takmer štyri a pol podielového bodu.

Čítať viac...
Nahor