Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nikto nie je dokonalý stúplo na úroveň Pevnosti Boyard, Extrémne premeny držia valec!

Markíza udržala najvyšší minulotýždňový nárast, Joj sa prvýkrát s utorňajšou zábavou dostala nad ratingovú šestku. 

Extrémne premeny držia divákov. Minulý týždeň stúpli na svoje doterajšie maximum, s ktorým už valcovali, a tento utorok silný rating dokázali zopakovať. Najnovší diel malo opäť sledovať 9,9 % divákov, podiel na trhu jemne klesol na takmer 28 %. Joj i tak dokázala o niečo podrásť, Nikto nie je dokonalý jej medzitýždenne stúplo o vyše pol ratingu na doterajšie maximum sezóny 6,2 % s podielom 17,3 %. Relácia tak dorovnala výkon Pevnosti Boyard a o málo predbehla Rexa. Farma v druhej časti večera uhrala klasických päť ratingov, podielovo jej vyniesli až 25 %, reprízové Nikto nie je dokonalý nezabralo výkonom 13,5 %. Mata Hari na Jednotke dosiahla podiel cez 11 % v univerzálnej cieľovke, u mladých divákov to bolo okolo 7 %.

Na menších staniciach Ant Man na Plus podliezol 7 %, Nekonečná láska šla pod 5 a na 5,5 %. Drakula: Zrod legendy na Dajto tesne prekročil 5 %, Vtierka Castle na Wau atakovala 3 %, CSI Miami šlo nad trojku, Klamári porástli nad 4 %.

Rozdiel medzi televíziami sa zväčšil podvečer, kde Rodinné prípady uhrali až vyše 25 % a Moja mama varí lepšie ako tvoja zaostala s vyše 14 %. Televízne noviny sa dostali cez 28 %, Noviny získali 24 %. V celkovom publiku boli opäť vpredu. Najsledovanejším programom dňa sa v 12 – 54 stali Extrémne premeny, v 12+ utorku dominovali Najlepšie počasie a Noviny.

Čítať viac...
Nahor