Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nikto nie je dokonalý štartuje na Joj už vo februári! Narazí na reprízy na Jednotke?

Po konci v RTVS stiahla Joj reláciu pod seba, vysielať ju bude v rovnaký deň.

Nikto nie je dokonalý rozšíri ponuku Joj už o pár týždňov. Televízia potvrdila, že do výroby zábavnej relácie sa púšťa krátko po získaní formátu, s ktorého výrobou od tohto roku nechcela pokračovať verejnoprávna televízia.

Joj plánuje ponechať Nikto nie je dokonalý v utorky, kde sú diváci na program zvyknutí. Dôjsť však k môže bizarnej situácii. V rovnakom čase totiž naďalej bežia na Jednotke reprízy relácie, a tak sa môže stať, že sa program stretne sám so sebou. Joj chce Nikto nie je dokonalý odštartovať na konci mesiaca, v utorok 28. februára. Dokedy plánuje vysielať reprízy programu, RTVS nereagovala.

Joj už aktuálne spustila na Nikto nie je dokonalý aj kampaň, komunikuje v nej aj prechod relácie na jej obrazovku. V spotoch vystupujú priamo moderátori Marcel Forgáč a Milan „Junior“ Zimnýkoval, v prezlečení na vzorku z ulíc.

Pre vlastné Nikto nie je dokonalý má televízia pripraviť nové štúdio, režisérom šou by sa mal stať Peter Núňez. Ten si už výrobu tejto relácie vyskúšal, pre Barrandov pripravoval českú obdobu Nikdo není perfektní, ktorá priamo vychádzala z formátu Olivera Andrásyho.

 

Čítať viac...
Nahor