Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nikto nie je dokonalý sa v repríze vrátilo na úrovni jesenných premiér, Oteckovia opäť na čele dňa!

Joj sa prvý týždeň s reprízou Nikto nie je dokonalý podarilo vylepšiť výkonnosť utorňajšieho večera, stúpla najmä v jeho druhej polovici.

Posezónne štruktúry sa postupne začínajú rozbiehať. Joj po skončení Za sklom nasadila na utorky reprízy šou Nikto nie je dokonalý, ktorá túto jar s premiérami na jej obrazovke chýbala. Relácia sa jej vrátila na ratingu 5,5 %, podielovo šla pod 18 %. Napriek repríze tak šou dosiahla úroveň, s ktorou sa hýbala priemerne s premiérami minulú jeseň. Vtedy sa jej darilo rôzne, s niektorými vydaniami dokonca padla pod tento rating, inokedy šla aj k siedmim percentám. Držala sa najmä okolo šestky. Podielovo sa hýbala najčastejšie okolo 17 %. Joj si medzitýždenne polepšila najmä v druhej polovici večera, kde jej už neprepadlo Heslo. Z podielov okolo desiatky aj menej stúplo na približne 17 %. Markíza s Najväčším víťazom najtesnejšou dvojkou trhu, keď šou o chudnutí malo sledovať 5,4 % divákov s podielom okolo 17 %. Rodinné prípady následne šli len pod 15 %.

Z menších staníc Nikdy ťa neopustím na Doma uhralo podiely vyše 5 a okolo 7 %, dariť sa malo Wau, ktorá sa mala hýbať v priebehu večera okolo 4 až 8 %. Most špiónov na Plus a film Kým nás smrť nerozdelí na Dajto šli zhodne pod päť percent.

Oteckovia mimo pondelka dokážu naďalej ovládnuť deň, v utorok vyhrali s ratingom takmer 8 % a podielom až 42 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala len 11,5 %. Televízne noviny si pripísali podiel cez 27 %, Noviny takmer 21 %. V celkovom publiku vyhrali s vyše 490-tisíc divákmi, Televízne noviny si malo pozrieť vyše 365-tisíc divákov. Najsledovanejšími programami dňa sa celkovo stali servisy o počasí.

Čítať viac...
Nahor