Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nikto nie je dokonalý sa bez Extrémnych premien nadýchlo, Šťastný domov na číslach zo začiatku roka!

Relácia s Janou Hospodárovou sa vrátila na výkonoch z konca januára.

Úspešná etapa Markízy s Extrémnymi premenami sa skončila. Mimo Hornej Dolnej jej najúspešnejší program tejto jesene dosahoval pre televíziu každotýždenne nadpriemery, pričom sa stabilne držal nad 8 ratingami, v najsilnejších časoch atakoval 10 ratingov. S Extrémnymi premenami sa diváci rozlúčia na dlhší čas. Markíza pracuje na ich druhej sérii, tá sa však do vysielania dostane podľa všetkého v roku 2019.

Až do vianočných sviatkov vyplní Markíza miesto po Extrémnych premenách ďalším projektom z podobného žánru. Na obrazovky tento utorok vrátila Šťastný domov, ktorý do služby vždy povoláva na pár týždňov, či už na konci sezóny alebo ešte pred jej ostrým rozbehnutím. Relácia s Janou Hospodárovou sa vrátila na lepších číslach, aké posledne dosiahol Rex alebo záverečné časti Pevnosti Boyard, sledovať ju malo 7,2 % divákov s podielom takmer 20 %. Na takýchto výkonoch sa lúčila aj koncom januára. Nikto nie je dokonalý vo voľnejšej konkurencii rástlo, oproti minulému týždňu posilnilo o takmer rating na výkon 6,4 % s podielom pod 19 %. Farma potvrdila tohtotýždenný nárast, prekročila šesť ratingov s podielom cez 21 %.

Profesionáli na Plus uhrali podiel pod 7 %, film Prenasledovaná doktorom prekročil 6 %. Útek z väzenia na Dajto šiel pod 5 %, Nekonečná láska na Doma pod 4 a 5 %. Kriminálky na Wau dosiahli podiely blízko alebo vyššie nad 5, 3 a 4 %.

Rodinné prípady uhrali podiel pod 23 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja tesne prekročila 16 %. Televízne noviny sa dostali pod 24 %, Noviny cez 22 %. Rozdiel medzi spravodajstvami bol 45-tisíc divákov v prospech správ Joj, najsledovanejším programom dňa sa v oboch cieľovkách stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor