Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nikto nie je dokonalý s rekordom jesene, vydanie s Kubovčíkovcami dotiahlo Extrémne premeny!

Utorňajšia klasická zábava túto jeseň na Joj zaostávala, tento týždeň prvýkrát sledovanejšia aj ako Inkognito.

Nikto nie je dokonalý sa tento týždeň vyšvihlo. Divákov prilákalo vydanie s mladomanželmi Zuzanou Šebovou a Michalom Kubovčíkom, ktorého rating sa dostal na 7,8 % s podielom pod 24 %. Oproti predošlej časti relácia porástla o vyše dva a pol ratingu, túto jeseň sa hýbe okolo 5,5 a 6 %. Extrémne premeny sa po minulotýždňovom páde vrátili nad ratingovú osmičku, sledovať ich malo 8,2 % s podielom pod 25 %. Dokázali sa opäť stal najsledovanejším programom dňa v 12 – 54. V celkovom publiku už zaostali, vybralo si ich niečo cez 425-tisíc divákov, Nikto nie je dokonalý bolo vpredu s s 515-tisíc divákmi. Farma v podieli prekročila 25 %.

Na menších staniciach ratingovo najviac za celý deň dosiahla snímka Dajto R.I.P.D., jej podiel sa hýbal okolo 6 %, Plus zmenou programu odvysielala miesto jednej dve časti Profesionálov, hýbali sa pod 6 a okolo 4,5 %. Lovci väzňov neuspeli s podielom cez dvojku. Nekonečná láska uhrala podiely nad 4 %, kriminálky na Wau postupne atakovali 4, uhrali 2 % a prekročili 4 %.

Rodinné prípady prekročili 21 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dostala pod 15 %. Televízne noviny boli v utorok lídrom s podielom pod 27 %, celkovo vyhrali spravodajský súboj o vyše 10-tisíc divákov. Noviny zaostali v komerčnej cieľovke s podielom cez 20 %. Najviac divákov z celého dňa prilákalo Najlepšie počasie.

 

Čítať viac...
Nahor