Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nikto nie je dokonalý porástlo, Farma po prepadáku výrazne padla! Dorovnali ju aj Spackané plastiky

Reality šou si bez nábehu neudržala čísla.

Nikto nie je dokonalý tretí utorok na obrazovke Joj mierne rástlo. V ďalšom mimoriadnom režime, kedy moderoval Milan „Junior“ Zimnýkoval úplne sám, relácia získala pár ratingových desatín s výkonom 8,1 % a podielom takmer 24 %. Na Jednotke jej už prvýkrát nekonkurovala repríza verejnoprávnej verzie Nikto nie je dokonalý, stanica však i tak brala divákov s Neverou po slovensky, ktorá mala u mladých prekročiť tri ratingy a v podieli ísť pod 10 %. Klasika mala share dokonca vyšší v komerčnej ako univerzálnej cieľovke, tam uhrala 9 %.

Markíze opäť prepadol Baby Boom s ratingom pod päť percent a podielom tesne nad 13 %. Neuspela už ani Farma, ktorá okopírovala rating neúspešného predchodcu a v podieli šla pod 18 %. Oproti pondelku stratila takmer dva ratingy. Obdobný share dosiahli aj reprízové Spackané plastické operácie na Joj, ktoré sa sčasti s Farmou prekrývali.

Z menších Vymenené životy šli na 7 a cez 8 %, Dajto s Rýchlo a zbesilo 6 prekročilo šestku. Telefónna búdka na Plus zas 6 % podliezla, kriminálky na Wau sa hýbali pod a okolo 3 %.

Podvečer sa tesne do čela dostali Rodinné prípady pri podieli pod 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja atakovala 19 %. Televízne noviny napriek tomu šli pod 24 % a nedorovnali Noviny, ktoré sa im vzdialili výkonom pod 28 %.

Joj udržala dominanciu v utorok, v prime-time prekročila 24 % a pred Markízou mala náskok vyše 7 podielových bodov. Celodenne bola vpredu Markíza, viedla o menej než tri podielové body. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie pred Novinami.

Čítať viac...
Nahor