Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Niekoľkoročná hovorkyňa Markízy končí: Nahradiť ju má bývalý riaditeľ, ktorý ju sám do funkcie uvádzal!

Tatiana Tóthová mala vo svojej funkcii skončiť.

V Markíze sa schyľuje k zmene na výraznom poste. Vo funkcii má podľa informácií portálu Topky.sk skončiť hovorkyňa Markízy, Tatiana Tóthová, ktorá na tejto pozícii pracovala štyri a pol roka. Do Markízy prišla vo februári 2013 po tom, čo skončila ako hovorkyňa v strane Sloboda a solidarita. Predtým bola hovorkyňou aj v Joj. Tóthová vo funkcii vystriedala taktiež dlhoročnú predchodkyňu, Oľgu Dúbravskú, ktorá sa z televízie pobalila náhle zo dňa na deň.

Zaujímavosťou je, že nástupcom Tóthovej na mieste hovorcu Markízy by mal byť podľa Topiek Michal Borec. Ten v minulosti pôsobil rovno ako riaditeľ celého marketingu televízie, oddelenie však v roku 2015 zrušil generálny riaditeľ, Matthias Settele. Borec odvtedy s Markízou spolupracuje externe.

Borec bol v minulosti na vyššej funkcii ako Tóthová, na miesto hovorkyne ju dokonca sám uvádzal. „Sme veľmi radi, že Táňa Tóthová zúročí svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti komunikácie a PR práve v Markíze,“ povedal v roku 2013 Michal Borec ako vtedajší riaditeľ Centra marketingu Markízy.

Čítať viac...
Nahor