Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Niekdajšie seriálové hity čaká spoločný koniec: Po Búrlivom víne skončí toto leto aj Panelák!

Oba seriály po veľkom úspechu dopadli rovnako, posledné série vysielajú mimo hlavnej sezóny s podpriemernými výkonmi.

Leto 2017 nebude znamenať konečnú iba pre jeden dlhoročný projekt. Kým už teraz je jasné, že sa na konci prázdnin bude s televíznou obrazovkou po deviatich sériách lúčiť Búrlivé víno, v rovnakom čase sa k nemu pridá aj ďalší seriál, ktorý v minulosti patril k diváckym hitom.

Návrat Paneláku Joj nevyšiel a seriál už podľa všetkého len dobehne do cieľa. Televízia už teraz zintenzívni jeho nasadenie, keď sa od tejto stredy vracia k dvojitému nasadzovaniu. Napriek podpriemernej sledovanosti ostáva seriál zaradený po Pravej tvári o 21:45.

Joj by vďaka tomuto tempu mala stihnúť odvysielať všetky nakrútené epizódy nového Paneláku do konca leta. Pre jeho výkony sa neočakáva pokračovanie, definitívny koniec Paneláku by tak mal taktiež prísť na konci letných prázdnin.

Búrlivé víno a Panelák spája mnoho spoločného a ich rovnaký koniec je symbolický. Oba denné seriály sa stali hitom svojich televízií a vo svojich najsilnejších časoch patrili k tomu najsledovanejšiemu na trhu. Panelák sa pre Joj stal kľúčovým projektom, ktorý poznal prakticky každý a vďaka jeho obľúbenosti na ňom vybudovala svoju značku, Búrlivé víno sa stalo jeho nástupcom, ktorý ako prvý Panelák definitívne zatlačil a seriál Joj už nedokázal nájsť stratenú silu. Oba hity sa však s poslednými sériami začali trápiť až skončili neraz v hlboko podpriemerných vodách. Ich neraz spoločná cesta aj osud sa skončí v rovnakom čase na nízkom záujme divákov.

Čítať viac...
Nahor