Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Neželaný hosť u komentátorov v priamom prenose: Gašparovi skoro praskli nervy! (aktualizácia, video)

Pohľad na komentátorov počas prestávky priniesol kuriózny moment.

V posledných rokoch si verejnoprávna televízia zvykla počas hokejových stretnutí prinášať pohľad aj medzi komentátorov zápasov, ktorí sú priamo prítomní na štadióne. Rovnako tomu bolo aj počas druhého stretnutia Slovákov na hokejových Majstrovstvách sveta proti Francúzom, pričom došlo ku komickej situácii.

Komentátori zápasu Pavol Gašpar a Ján Pardavý sa v priamom prenose hokejového štúdia venovali utešenému náskoku nášho tímu nad Francúzmi o tri góly, keď sa zrazu v zábere objavila členka organizačného štábu, ktorá po komentátorských stanovištiach rozdávala informačné papiere. Tej, zdá sa, neprekážalo, že vstúpila komentátorom do živého vysielania.

Už počas svojich úvodných slov si ju všimol Pavol Gašpar, ktorého nervozita začala stúpať po tom, čo sa slečna vo výraznom žltom saku začala priamo pred očami státisícov divákov predierať poza komentátorov. Nešlo jej to k tomu zrovna najrýchlejšie, pričom to zaklincovala v momente, keď pri podávaní papiera Gašparovi zakryla pred kamerami jeho tvár.

Aktualizácia: K rovnakej situácii došlo aj o deň neskôr, keď za komentátorskými mikrofónmi sedela rovnaká dvojica. Tentokrát sa už na prítomnosti slečny v žltom pobavili. Pozrite si video.

Čítať viac...
Nahor