Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nezastaviteľný smiech Anety Pariškovej v Novinách: Čo ju tak rozosmialo?

Na včerajšie, štvrtkové, Noviny o 17 bude Aneta Sedlmair-Parišková spomínať ešte dlho. Pred reklamnou prestávkou nedokázala potlačiť smiech.

Kto sa včera pozeral na jojkárske Noviny o 17, určite neoľutoval. Diváci sa totiž dočkali najobľúbenejšieho momentu, ktorý sa nedá zakomponovať do žiadneho scenára. Moderátorom v štúdiu, Dáriusovi Haraksinovi a Anete Sedlmair-Pariškovej bolo po jednom z príspevkov poriadne veselo, pričom ostrieľaná moderátorka nápor smiechu nevydržala a pri avíze reportáži o nezvestnom diktátorovi Kim Čong-unovi sa rozosmiala. Čo moderátorov tak pobavilo?

Smiech Anety Pariškovej v Novinách o 17

„V štúdiu zavládol strašný smiech, mali sme problém to potom ustáť,“ začína opisovať včerajšiu príhodu, na ktorú bude ešte dlho spomínať, Daro Haraksin. Moderátorov aj celý štáb pobavila situácia v reportáži o trofeji Ligy Majstrov, ktorá dnes prichádza na Slovensko. „V športovom príspevku pred naším vstupom respondentka skomolila meno jedného futbalistu, čo vyznelo komicky. V štúdiu zavládol strašný smiech, mali sme vážny problém to ustáť. Išlo o futbalistu menom Ruut Chujit‘,“ popisuje Haraksin. V skutočnosti šlo o legendu Ruuda Gullita, ktorý na Slovensko príde aj so Steve-om McManamanom.

Čo sa dialo ďalej, už videli všetci diváci. „Ja som bol asi milimeter od výbuchu, ale to už by bolo prehnané, tak som to horko-ťažko ustál aspoň navonok. Vnútorne som mal vážny problém. Keby som však podľahol a rozosmial sa, do konca vysielania by som sa už len smial,“ smeje sa už teraz na včerajšej historke bez obáv moderátor.

Čítať viac...
Nahor