Kedy budú pokračovať seriály Láska na druhý pokus, Velvet či Cudzinka? Prvý sa už chystá na obrazovku!
21. apríla 2017  //  Aktuálne, Televízia  //  Bez komentárov

Doma uviedla niekoľko seriálov, na ktorých pokračovanie diváci čakajú.

V priebehu posledných dvoch rokov načala ženská stanica Doma trojicu seriálov, ktorých finále sa diváci zatiaľ nedočkali. Vo všetkých prípadoch nejde o klasické telenovely ale seriály s menším počtom epizód, ktoré Doma nasadila ešte v čase ich vysielania v domácej krajine.

Seriály sa postupne začnú vracať na obrazovku, pričom prvý z nich stihne nové časti ponúknuť už v máji. Bude ním španielsky seriál Velvet, ktorý Doma otvorila v lete 2016. Ostáva jej odvysielať ešte poslednú štvrtú sériu, ktorú nasadí v úplne inom slote, ako prvé tri. Kým tie bežali v tradičnom večernom telenovelovom pásme počas pracovného týždňa, finálovú sériu Velvet uvedie v špeciálnom nasadí v nedele od 20:00. Odštartuje ju v nedeľu 14. mája, pričom hneď na úvod zaradí až štyri epizódy za sebou. K dispozícii má celkovo 11 častí.

Ďalším zo seriálov, ktorý bude pokračovať v tomto roku, je britsko-americká séria Cudzinka. Tú zas Doma nasadila v lete 2015, kedy odvysielala prvú sériu. Vlani domáca stanica Starz uviedla druhú sériu a celkovo 13 nových častí, pričom už potvrdila aj prípravu tretej série, ktorú nasadí od septembra 2017. Doma sa do vysielania nateraz druhej série pustí podľa vlastných slov v druhej polovici tohto roka.

Najviac otázok a žiadostí o pokračovania dostala Doma za ostatný rok v prípade komediálnej telenovely Láska na druhý pokus. Tú nasadila v januári 2016, nakoľko pokračovalo jej vysielanie v domácom Turecku, odvysielala len časť epizód, ktoré mala k dispozícii. Doma už potvrdila, že aj tento seriál vráti v tomto roku, konkrétne ním vyplní svoju letnú štruktúru.