Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kedy budú pokračovať seriály Láska na druhý pokus, Velvet či Cudzinka? Prvý sa už chystá na obrazovku!

Doma uviedla niekoľko seriálov, na ktorých pokračovanie diváci čakajú.

V priebehu posledných dvoch rokov načala ženská stanica Doma trojicu seriálov, ktorých finále sa diváci zatiaľ nedočkali. Vo všetkých prípadoch nejde o klasické telenovely ale seriály s menším počtom epizód, ktoré Doma nasadila ešte v čase ich vysielania v domácej krajine.

Seriály sa postupne začnú vracať na obrazovku, pričom prvý z nich stihne nové časti ponúknuť už v máji. Bude ním španielsky seriál Velvet, ktorý Doma otvorila v lete 2016. Ostáva jej odvysielať ešte poslednú štvrtú sériu, ktorú nasadí v úplne inom slote, ako prvé tri. Kým tie bežali v tradičnom večernom telenovelovom pásme počas pracovného týždňa, finálovú sériu Velvet uvedie v špeciálnom nasadí v nedele od 20:00. Odštartuje ju v nedeľu 14. mája, pričom hneď na úvod zaradí až štyri epizódy za sebou. K dispozícii má celkovo 11 častí.

Ďalším zo seriálov, ktorý bude pokračovať v tomto roku, je britsko-americká séria Cudzinka. Tú zas Doma nasadila v lete 2015, kedy odvysielala prvú sériu. Vlani domáca stanica Starz uviedla druhú sériu a celkovo 13 nových častí, pričom už potvrdila aj prípravu tretej série, ktorú nasadí od septembra 2017. Doma sa do vysielania nateraz druhej série pustí podľa vlastných slov v druhej polovici tohto roka.

Najviac otázok a žiadostí o pokračovania dostala Doma za ostatný rok v prípade komediálnej telenovely Láska na druhý pokus. Tú nasadila v januári 2016, nakoľko pokračovalo jej vysielanie v domácom Turecku, odvysielala len časť epizód, ktoré mala k dispozícii. Doma už potvrdila, že aj tento seriál vráti v tomto roku, konkrétne ním vyplní svoju letnú štruktúru. 

Čítať viac...
Nahor