Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nevydarená koordinácia: To, čo sa Joj snažila vytrvalo utajiť, Prima bez váhania zverejnila!

Rozdielnu stratégiu predviedli v promovaní posledného tohtoročného vydania Show Jana Krausa Joj s Primou. Taktika slovenskej televízie bola takmer úplne zbytočná.

Joj s Primou včera výnimočne v rovnakom čase po 22:30 odvysielali záverečný diel Show Jana Krausa v tomto roku. Tvorcovia talkshow na čele s producentkou Simonou Matáskovou pripravili pre Jana Krausa jedno z tých špeciálnych vydaní, kedy mená hostí spozná až počas samotného večera.

Kým Kraus sa mená svojich hostí dozvedel až z obálok, bolo iba na televíziách, či dovolia samotnú hru spolu s moderátorom hrať aj divákom. Televízie mali na výber, ako sa zhostia proma k relácii. V tomto prípade sa však absolútne nezhodli.

Joj neprezradila takmer žiadny detail zo samotného vydania šou ako v upútavkách tak na svojom televíznom portáli. V článku dokonca na titulnej fotografii svietila trojica otáznikov a mená hostí tajila. Prima naopak všetko zverejnila. V dlhom článku sa rovno podelila o detaily zo špeciálneho vydania talkshow, hostí večera naplno promovala aj vo svojom vysielaní. Z dvoch možných stratégií si tak televízie vybrali presne tú opačnú. Napriek tomu, že na výrobe relácií spolupracujú, koordinácia v tomto prípade úplne zlyhala.

Čítať viac...
Nahor