Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Neuveriteľne emotívny moment v nemeckej Superstar: Mrazivé znamenie od nebohého otca! (video)

To, čo sa prihodilo jednému spevákovi v nemeckej Superstar, sa inak ako znamením osudu, nedá opísať.

Kým na Slovensku a v Česku poznáme Superstar v tradičnom prevedení, v Nemecku sa spevácka súťaž zmenila viac na reality šou. S vyraďovacou fázou opustila priestory divadla či štúdií a podobne, ako v X Factore, cestujú súťažiaci do sveta. Presne v takejto fáze sa aktuálne nachádza aj nemecká Superstar, v ktorej momentálne súťažiaci spievajú v skupinách. Na jednu z nich pritom diváci ostatnej epizódy speváckej šou nezabudnú možno už nikdy.

Na svoju veľkú chvíľu pred porotou sa začala pripravovať štvorica Severino Seeger, Antonio Gerardi, Christoph Cronauer a Kevin Spatt. Mrazivý moment nastal pre Severina vo chvíli, keď sa od produkcie dozvedel, akú pieseň skupina dostala (Caruso – Lucio Dalla). Len čo po prvý raz začul jej tóny, začali mu z očí nekontrolovateľne padať potoky sĺz. „Práve sme dostali pieseň, ktorá je pre mňa veľmi emotívna.“

Napriek tomu, že pred porotou chcel svoj príbeh utajiť, slzy prehovorili zaňho. Pre Severina bola pieseň Caruso doslova osudovou, keď bola priamo spojená s jeho nebohým otcom. „Môj otec zomrel a práve táto pieseň je bolestne spojená s tým, čo sa dialo v tom čase. Neuveriteľne to bolí počuť túto pieseň,“ začal rozprávať Severino, pre ktorého bol výber skladby prakticky znamením z nebies. Cez všetku bolesť sa ju však rozhodol spievať: „Tak, ako som ju počul od otca, tak ju budem spievať teraz preňho.“

To najemotívnejšie však prišlo až so samotnou piesňou. Severinovu bolesť so spevákom precítila aj porotkyňa Mandy Capristo, ktorú emócie premáhali počas celého vystúpenia. Tie nakoniec neustáli ani samotní Severinovi súperi. Niet divu, že sa z vystúpenia stal v Nemecku hit.

Pozrite si mimoriadne emotívne vystúpenie v nemeckej Superstar. Celú pasáž aj s hodnotením poroty nájdete tu. Priložený link použite aj v prípade, že vám video nepôjde spustiť.

Čítať viac...
Nahor