Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Najväčší víťaz krátko pred finále stúpol nad svoj priemer, Joj sa drží reprízové Nikto nie je dokonalý! Prebralo sa aj Heslo

Markíze v utorok poskočila neúspešnú šou, ktorou chcela narýchlo nadviazať na vlaňajšiu vydarenú novinku Extrémne premeny.

Najväčší víťaz si tento utorok polepšil. Šou, ktorá sa usadila v okolí ratingových 5,5 %, porástla, keď si ju tento týždeň pozrelo 6,2 % divákov s podielom 19,7 %. Podielovo sa tak priblížila šou aj svojmu štartu.

Joj druhý týždeň po sebe odvysielala reprízové Nikto nie je dokonalý, ktoré sa jej drží na totožnej úrovni. Tentoraz sa prehupla cez hranicu 5,5 ratingu, podielovo sa mala hýbať okolo 18 %. Joj túto sezónu šou v premiérach vynechala, vrátiť ju však chce už od ďalšej sezóny. Od návratu Nikto nie je dokonalý sa televízii prebralo Heslo, ktoré bolo od presunu na utorky veľkým prepadákom, tentoraz bolo dokonca lídrom s podielom pod 17 %. Rodinné prípady Markízy boli o približne podielový bod nižšie.

Americký zabijak na Dajto uhral 7 %, Nikdy ťa neopustím na Doma zas podiely pod 6 a takmer 7 %. Podobne na tom bola Wau s kriminálkami a podielmi pod 6, vyše 4 a takmer 7 %, Plus s filmom Stratené dievča uhrala 4,5 %.

Oteckovia podvečer podliezli vysokých 40 %, s ratingom takmer 8 % sa stali najsledovanejším programom dňa. Moja mama varí lepšie ako tvoja prepadla s podielom cez 11 %. Televízne noviny podielovo napriek nábehu podliezli 27 %, Noviny šli nad 22 %. Celkovo si správy Joj pozrelo 435-tisíc divákov, tie Markízy videlo cez 390-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor