Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Nesúhlasia s vlastnou prácou? Joj sama kritizuje súčasnú zvučku Paneláku!

Už o týždeň zmení trhová dvojka svoj najdlhšie vysielaný seriál, Panelák, do podoby, v akej si ho diváci kedysi obľúbili. So zmenami uprostred série príde aj nová zvučka seriálu, ktorá nahradí súčasnú grafickú. Tá si vyslúžila už pri jej zavedení vlnu kritiky, teraz ju už kritizuje aj samotná televízia.

Panelák od 28. apríla čakajú zmeny (prečítajte si vyjadrenia Andyho Krausa), ktorých súčasťou bude aj nová zvučka. Pri 13. sérii ju televízia už po druhý raz spracovala čisto graficky, no podobne, ako tá z 12. série, nebola prijatá s nadšením. Fanúšikovia seriálu ju výrazne skritizovali na sociálnych sieťach, autor Paneláku, Andy Kraus, si ju naopak pochvaľoval. „Budeme mať novú zvučku, na ktorú sa veľmi teším. Bude koncipovaná tak, aby vyjadrila žáner a náladu nové Paneláku,“ povedal pred štartom 13. série.

Po nie príliš vydarených zmenách v 13. sérii sa tento raz televízia vracia k tomu, čo v Paneláku fungovalo najviac. Divákom vráti aj hranú podobu zvučky, pričom tú grafickú už sama verejne kritizuje. „STOP tejto zvučke!“ píše výrazne v kompilácii záberov zo súčasnej zvučky na Facebooku. Televízia však oficiálne nevníma túto aktivitu ako kritiku práce tímu, ktorý sa podieľal na vývoji grafickej zvučky k 13.sérii. „Súčasnú podobu zvučky Paneláku televízia nekritizuje. Ide len o hlasovanie pre našich divákov či sa im aktuálne zvučka páči alebo nie,“ hovorí PR manažérka Joj Katarína Gajdošíková. Kritický obrázok však nekomentovala.

Televízia už zverejnila zábery z novej zvučky Paneláku, ktorú zaradí od 28. apríla. Napriek tomu, že bude hraná, nevráti sa svojím spracovaním a náladou k najpôvodnejšej podobe zvučiek.

panelak 13 seria zvucka marcinkova

panelak 13 seria kobielsky

panelak 13 seria kolenik fialova

panelak 13 seria kolenik partlova

panelak 13 seria marcinkova

panelak 13 seria miezga

panelak 13 seria morova

Prvotná podoba zvučky Paneláku

 

Čítať viac...
Nahor