Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nepomohla ani zmena? Farmárom sa do vynovenej zoznamky nechce!

Televízii zatiaľ nepomáha ani upútavanie na vynovenú verziu.

„Teraz hľadáme skutočnú lásku,“ odkazuje nezadaným slovenským farmárom televízna dvojka, ktorá sa pripravuje na natáčanie štvrtej série Farmár hľadá ženu. Tá už nemá priniesť toľko kontroverzie ako predošlé série, pričom má staviť na skutočnú romantiku.

Napriek tomu sa však osamelým hospodárom podľa zákulisných informácií televíznych kamier na svojom statku nežiada. Pravdepodobne aj po skúsenosti s predošlými ročníkmi a povesťou zoznamovacích šou si už dnes potenciálni účastníci dvakrát rozmyslia, či sa do podobných televíznych formátov prihlásia. Nie je vylúčené, že bude musieť televízia účastníkov do šou aj hľadať, nebolo by to prvýkrát.

Dá sa očakávať, že televízia bude aj tento raz vyrábať šou v lete. Farmárov zvykla predstavovať v júni, kedy spustila nábor uchádzačiek o lásku. Joj tak má ešte dostatok času na nájdenie nových gazdov.

Štvrtú sériu Farmár hľadá ženu už nebude vyrábať tím okolo Rada Štefanova a Barbory Vallovej. Práve s nimi bol kontroverzný spôsob spracovania reality formátov spájaný. Tento raz sa o výrobu postará spoločnosť Vianostra, ktorá produkovala všetky ročníky českého Farmára na Prime. „Verziu, ktorá sa končí svadbami a deťmi,“ pripomína na webe Joj. Česká verzia však bola pre slovenských divákov až príliš dokumentárna, tej našej sa začala podobať až vo štvrtej sérii.

Čítať viac...
Nahor