Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nenápadná novinka Šťastný domov: Má ísť o veľký projekt Markízy! Známe meno moderátora

Zatiaľ sa o nej veľa nehovorí, poznáme prvé informácie o šou Šťastný domov.

Markíza sa postupne čoraz intenzívnejšie vyzbrojuje novými formátmi, medzi ktorými je aj novinka Šťastný domov. Šou spojená s prerábaním bytov a charitatívnym motívom je koncipovaná ako denná, keď celý jeden týždeň bude sústredený na jednu rodinu, a preto sa o nej vo viacerých súvislostiach hovorilo ako o možnej posile podvečerného času. Zdá sa však, že k tomu nedôjde.

Ako sa portálu Mediaboom.sk podarilo zistiť, Markíza má už za sebou výrobu prvých častí relácie, ktorej výroba mala byť mimoriadne náročná. V projekte musia tvorcovia za 72 hodín kompletne prerobiť domov jednej rodiny, ktorá si prešla ťažkými životnými situáciami. Prerábanie domovov by pritom malo byť naozaj viditeľné, veľkým prvkom programu budú emócie.

Najmä v súvislosti s náročnosťou výroby, ktorú si projekt vyžaduje, či vysokými nákladmi sa o novinke Šťastný domov hovorí ako o večernom formáte. Nie je vylúčené, že si ho líder vyskúša už v lete. Nedá sa pritom očakávať, že by televízia mohla program vyrábať intenzívne a tak môže byť nasadzovaný nepravidelne.

Poznáme pritom aj meno, o ktorom sa hovorí ako o možnej tvári novinky. Podľa zákulisných informácií z prostredia Záhorskej Bystrice by sa moderátorkou šou Šťastný domov mohla stať Jana Hospodárová. Tú po víťazstve v Let´s Dance v roku 2011 drží Markíza pravidelne na svojej obrazovke, keď z nej spravila stabilnú tvár Športových novín.

Novinka lídra niesla v počiatku názov Krajší domov, nakoniec si nechala zaregistrovať ochrannú známku Šťastný domov. Formát by mal vychádzať z licencie Home Makeover spoločnosti Constantin Entertainment.

Čítať viac...
Nahor