Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: TV JOJ

Aktuality

Nemocnicu čakajú posledné jarné časti! Jojka chystá veľké zmeny, vyrukuje s nimi na jeseň

Televízia čoskoro uzavrie jarné vysielanie seriálu, potvrdzuje ďalšie pokračovanie.

Seriálová Nemocnica nekončí.

Od jesene 2021 je pôvodná nemocničná séria jedným z hlavných programových pilierov televíznej dvojky, na ktorom stavia večernú štruktúru dvakrát do týždňa. Nič sa nezmenilo ani po príchode novej konkurencie v podobe Dunaja, k vašim službám, s ktorým si za posledné tri roky podelila dominanciu v utorňajšie a štvrtkové večery.

Jarné finále Nemocnice

Joj momentálne uzavrela nakrúcanie jarných epizód svojho seriálu, s ktorého vysielaním sa blíži do finále.

Televízia plánuje Nemocnicu potiahnuť v jarnej sezóne ešte najbližšie dva týždne, rozbehnutú sériu uzavrie vo štvrtok 13. júna o 20:40.

Následne začne nabiehať na prázdninovú štruktúru.

Vo vysielacích dňoch Nemocnice najprv v utorok 18. júna a vo štvrtok 20. júna dovysiela v hlavnom vysielacom čase romantický seriál Viola, ktorý rozbehla ešte začiatkom roka. Jeho vysielanie prerušovala náhle z týždňa na týždeň po ôsmich častiach. Ostali jej tak ešte štyri premiérové epizódy.

Neskôr by sa na Joj mala podľa prvých plánov objaviť česká letná séria Hviezdy nad hlavou, ktorú v minulosti vysielala televízia Prima. Objavili sa v nej herecké mená ako Tereza Kostková, Roman Vojtek, Pavel Zedníček, Bolek Polívka, Petr Nárožný, Václav Kopta alebo Veronika Žilková.

Pokračovanie so zmenami

Po letnej prestávke sa Nemocnica objaví na obrazovke opäť.

Joj už potvrdila, že po uzavretí nakrúcania jarných epizód bude mať štáb spoločne s hercami krátku prestávku, po ktorej sa vrátia k výrobe nových častí. Vo vysielaní s nimi počíta na jeseň, nakrúcanie by malo začať na prelome leta.

Televízia zároveň avizuje, že s novou sériou prídu v seriáli novinky.

„Môžem prezradiť, že divákov čaká viacero zmien. Premenou prejde nielen nemocnica, ale aj osudy obľúbených postáv. Je otázne, nakoľko personálne zemetrasenie zasiahne aj do ich osobných životov,“ uviedol na sociálnej sieti generálny riaditeľ Joj Marcel Grega.

Už dlhšie sa v zákulisí špekuluje, že sa televízna dvojka pripravuje na rozsiahlejšie obsahové zmeny.

Z prvého vyjadrenia je tak zrejmé, že Joj po prvýkrát prestavia seriálové ateliéry, zároveň by sa novinky mali dotknúť aj hereckého osadenstva. To prešlo len v priebehu uplynulého roka viacerými vlnami zmien, ktoré sa dotkli nielen odchodu niektorých postáv, ale najmä priebežného masívneho príchodu nových tvárí.

Čítať viac...
Nahor