Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nejasno okolo odchodu Slezáčka z Paneláku: Bulvár aj televízia s rozdielnymi verziami!

Skončí obľúbený herec v dennom seriáli alebo nie?

Televízia Joj a bulvárny denník Nový čas prišli v rovnakom čase na svojich weboch s rôznymi informáciami. Kým podľa Joj Juraj Slezáček pokračuje v natáčaní seriálu, podľa bulvárneho portálu končí. „Sľúbil som, že ešte jeden deň budem nakrúcať, a potom sa rozlúčime. Sám som navrhol Andymu Krausovi, nech ma scenáristi pošlú za synom do Austrálie, kde budem prednášať na univerzite. Umierať v seriáli sa mi nechce,“ vyjadril sa pre bulvárny denník. Vo vyjadrení pre televíziu však Slezáček svoj odchod nechal na osud: „Budem sa snažiť, aby som hral naďalej. Ale o tom nerozhodujem ja. To zariadi šéf tam hore, či budem alebo nebudem.

Na to, kde je pravda, sme sa pýtali samotnej televízie. Tá popiera, že by Juraj Slezáček v seriáli skončil. „Juraj Slezáček v Paneláku nekončí. Jeho postava Emila Blichára dostala zaujímavú pracovnú ponuku a tak sa dočasne sťahuje k svojmu synovi do Austrálie,“ potvrdzuje dejovú linku so Slezáčkom PR manažérka Joj, Katarína Gajdošíková.

Pokračovať v seriáli aj keď mimo prostredia paneláku bude pokračovať nielen Slezáčkova postava ale aj herec sám. Podľa našich informácií sa pre Slezáčka už píše ďalší scenár, čo potvrdzuje aj najnovšie vyjadrenie Andyho Krausa pre Joj. „Postava Emila Blichára sa pred Vianocami vracia do deja a bude pokračovať ďalej,“ potvrdil otec Paneláku.

Čítať viac...
Nahor