Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Pikošky

Nehoda v Mame na prenájom má dohru! Nastupujú nové tváre, takto odštartujú nové časti 3. série

Tretiu sériu denného seriálu Markízy otvoria aj tri nové postavy, rozuzlenia sa dočká dramatický záver jesenných častí.

Po vianočných sviatkoch sa televízie vracajú ku klasickému programu.

Spomedzi seriálov sa už tento týždeň v nedeľu na obrazovky dostane najväčšia jarná novinka Čas nádejí na Jednotke RTVS, ku ktorej sa budúci týždeň v utorok pridá talianska novinka Viola a v stredajší večer nová kriminálka Na vlnách Jadranu. Oba pobežia na Jojke.

Ako posledná s premiérovými seriálmi vo svojom hlavnom vysielacom čase príde Markíza, ktorá ako prvý na obraz vráti Dunaj, k vašim službám od utorka 23. januára. Dovtedy večery vyplní filmami a reprízovou Políciou Modrava.

Už v pondelok 8. januára o 17:55 však jej vysielaní odštartuje podvečerná denná rodinná séria Mama na prenájom, ktorá vstupuje do svojej tretej vysielacej sezóny.

Najväčší úspech zažila na jar 2023, kedy vysielanie pred hlavnými správami ovládla, na jeseň ju už dotiahla konkurenčná kuchárska reality šou Bez servítky, s ktorou si pozíciu podvečerného lídra striedala.

Bez servítky sa s premiérovými časťami vráti taktiež od 8. januára.

Dej 3. série Mamy na prenájom

Mama na prenájom na konci minulého roka nechala otvorených mnoho liniek, ktoré zamotajú dej nových častí.

Naďa (Martina Zábranská) a Martin (Adam Bardy) sa už na jeseň pokúšali o spoločné dieťa, no ich úsilie narazilo na nečakané výsledky testu plodnosti – Martinove šance na prirodzené splodenie dieťaťa sú minimálne.

Na začiatku 3. série sa však do pozornosti dostanú ďalšie výsledky testov otcovstva. Martin sa bojí, či je Hanka (Larisa Mižigar) skutočne jeho…

Medzitým sa o list, ktorý prišiel Martinovi, začala zaujímať Lucia (Monika Horváthová). Martin s Naďou napokon zistia, že výsledky otcovstva zmizli… Lucia k tomu vyrukuje s ráznou požiadavkou, aby jej Martin čím skôr po rozvode vyplatil podiel v nemocnici.

Bude svadba?

Schyľovať sa bude aj ku svadbe hlavných hrdinov.

Martin má však plnú hlavu problémov s nemocnicou, pričom s ponukou na odkúpenie jeho podielu ho prekvapí Eva (Kristína Kanátová).

Naďa ale nechce na nič čakať a vystrojiť svadbu za pár dní! Na Martina na to ide prirýchlo, no nakoniec to bude práve ona, ktorá príde s nečakaným rozhodnutím. Martin ju zakrátko bude nasledovať…

V centre diania Mamy na prenájom ostane naďalej Lucia.

Okrem toho, že výrazne zasiahne do diania v nemocnici, do deja vstupuje jej bývalý priateľ Oskar. Zahrá si ho bývalá hviezda jojkárskej Nemocnice a dnes už tvár Markízy Richard Autner.

Do života Lucie sa nevracia s dobrým úmyslom. Ich vzťah neskončil podľa jeho predstáv, pričom dodnes cíti krivdu, ktorá ho ženie za pomstou…

„Lucia sa okrem starania sa o Hanku posunie vo svojom živote ďalej a postaví sa na vlastné nohy. Keď už bude mať všetko pod kontrolou a pocit, že jej život sa konečne dostal do normálu, do jej života vstúpi jej bývalý partner Oskar, ktorý jej poriadne zamotá hlavu. Vplyv to bude mať nie len na ňu, ale aj na jej najbližších,“ avizuje Markíza.

Okrem Autnera Mamu na prenájom posilnia aj dve tváre bývalého komediálneho seriálu Horná Dolná.

Osadenstvo nemocnice sa rozrastie o nového pediatra Dominika, ktorého si zahrá Peter Brajerčík. Spolu s ním sa v seriáli začne objavovať tiež Marta Sládečková v úlohe luxusom posadnutej Stely.

Viac o všetkých nových postavách na konci článku.

Čo sa stalo po nehode?

Jednou z hlavných udalostí na konci jesennej série Mamy na prenájom bola vážna autonehoda, po ktorej v kritickom stave ostala Adela.

Podľa prvých indícií sa nenaplní najčiernejší scenár.

Adela napriek následkom náraz prežije, no následkom svojho konania bude čeliť Dávid (Matúš Beniak), ktorý je vyšetrovaný políciou zo zavinenia nehody.

Všetci však ostanú v šoku, keď sa jedného dňa objaví v nemocnici. Lenka (Diana Ristová) a Monika (Petra Blesáková) neveria vlastným očiam, keď ho stretnú pracovať… Ako dopadlo vyšetrovanie?

V nemocnici medzitým dochádza k zmene pomerov.

Vo svojej koži stále nie je Boris (Erik Žibek), ktorý sa naďalej zotavuje z ťažkej autonehody. Eva mu napokon oznámi, že sa v čase jeho práceneschopnosti rozhodla nájsť náhradu. Bez neho ale začne v nemocnici čoskoro panovať hotový blázinec.

Eva zároveň novú pozíciu v nemocnici dopraje Lucii…

Na pôrodnici sa na začiatku 3. série ocitá Beáta (Kamila Heribanová), ktorej dieťatko sa pýta na svet. Edo (Vladimír Kobielsky) však nie je nablízku a Bea sa mu nevie ani dovolať.

Hrozí tak, že pôrod nestihne…

Hrdým rodičom sa napokon narodí krásna dcérka Zuzka, ktorá novomanželov postaví pred viaceré skúšky. 

Prvé týždne s novorodencom nebudú pre Beu a Eda jednoduché, pričom medzi nimi dôjde k iskreniu…

„Beáte a Edovi sa splnil sen a privítali na svet svoje dieťa. Sen sa však rýchlo dokáže zmeniť na nočnú moru a dynamické duo si bude musieť prejsť komplikáciami po pôrode, ale aj neočakávanými pokušeniami,“ píše Markíza.

Nové postavy v Mame na prenájom

Oskar (Richard Autner)

Do seriálu prichádza ako Oskar, ktorý je bývalým partnerom jednej z hlavných postáv, Lucie. V minulosti bol jej veľkou oporou a láskou, avšak ich vzťah sa skončil inak, akoby si predstavoval.

Teraz sa vracia s jediným cieľom – pomstiť sa. Minulosť nedokáže hodiť za hlavu, a tak si ide bezhlavo za svojím cieľom, aj keby mal zničiť šťastie iných. Či naozaj skončí pri pomste, alebo u neho opäť vzplanú city k Lucii, zistia diváci v epizódach tretej série.

Stela (Marta Sládečková)

Stela je žena zvyknutá na luxus. Ako to už občas býva, vďaka prepychu sa z nej stal človek s povrchným vnímaním sveta.

V Mame na prenájom zamotá osudy hlavne dvom postavám, ktoré bude chcieť využiť vo svoj prospech. Do seriálu vstupuje ako žena, ktorá si ide priamo za tým, čo chce dosiahnuť. Jej cieľ však môže byť odhalený, a preto musí hrať svoju hru veľmi opatrne.

Dominik (Peter Brajerčík)

Aj Nemocnica Kvetná dostane nový vietor. Dominik prichádza ako nová posila do lekárskeho tímu na pozíciu pediatra.

Svojou džentlmenskou povahou bude vzbudzovať pozornosť a zaujme nejednu ženu. Avšak nájde sa jedna, ktorá jeho šarmu prepadne viac ako ostatné. Tá však príde na to, že Dominik skrýva tajomstvo a nebola by to ona, keby sa mu nesnažila pomôcť v jeho rozlúštení.

Čítať viac...
Nahor