Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nedeľa so šokujúcim lídrom, priamy prenos divokých pretekov F1 dotiahol všetky veľké stanice!

Svoju sledovanosť už dnes merajú aj viaceré menšie kanály, športovej stanici Sport 2 sa podarilo v nedeľu výrazne pripomenúť.

Viaceré stanice skupiny AMC poznajú svoju výkonnosť na Slovensku, vďaka čomu ich majitelia majú prehľad o úspešnosti vysielaných programov na našom trhu. Športová stanica Sport 2 pritom v nedeľu zažila nemalý úspech, keď sa jej s nosným športovým produktom, Formulou 1, podarilo prebojovať na čelo sledovanosti.

Tento víkend sa kolotoč F1 odohral v azerbajdžanskom Baku a priniesol jedny z najdivokejších pretekov vôbec. Na Slovensku bol vo väčšine svojho času lídrom na trhu, keď si prenos trvajúci od 14. hodiny a končiaci za 16. hodinou malo priemerne pozrieť 1,8 % divákov s podielom takmer 11 %.

V rovnakom čase neuspela Markíza s filmom Need for Speed ani Joj so snímkou To bude boj, Jednotka vysielala klasickú detektívku Hercule Poirot. Všetky programy boli blízko seba na úrovni alebo tesne pod sledovanosťou formulových pretekov. V celkovom publiku bola stanica Sport 2 dvojkou na trhu s 95-tisíc divákmi, predbehla ju len Jednotka, keď pritiahla k detektívke starších divákov.

Čítať viac...
Nahor