Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nečakaný triumf: V Bratislave dokázala Dr. Ema poraziť Farmu!

Seriálovej novinke Joj sa podarilo zvíťaziť nad dominujúcou reality šou v hlavnom meste a zaistiť si aspoň priemer vo veľkých mestách.

Napriek tomu, že piata Farma je pre Markízu v prvom týždni neprekonateľným pilierom jej prime-time, má svoje slabé miesto. Reality šou sa nedarí v najbonitnejšom Bratislavskom kraji, v ktorom dokázala zatiaľ len jediný raz uhrať aspoň priemer stanice. Najčastejšie sa výkony Farmy pohybujú v podpriemerných vodách v rozmedzí 15 – 21 %, s prvým riadnym dňom podľa našich informácií vyskočila k 25 percentám.

Nový seriál Joj, Dr. Ema, urobil pri svojom štarte svojej televízii radosť aspoň v hlavnom meste. Kým v hlavnej cieľovke 12 – 54 získal prvý diel seriálu podľa potvrdených výsledkov od televízie rating 3,1 % a podiel 11,2 % (viac o štvrtkovej sledovanosti), v Bratislave uhral podiel 20,4 % a stal sa tak lídrom. Joj ďalej informuje, že vo veľkomestách (nad 100-tis. obyvateľov) dosiahla Dr. Ema podiel 16,5 %, v Bratislavskom kraji 17 %. Farma pre porovnanie podľa našich informácií dosiahla v BA kraji podiel nad 18 %, najviac divákov si však našla v Žilinskom kraji, kde podľa oficiálnych údajov Markízy dosiahla šou podiel až 43,2 %.

Čítať viac...
Nahor