Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nečakaný obrat, Naši vo finále série na minime! Neúspešný MasterChef vrcholil za Inkognitom

Komediálny seriál Joj držal vysoký štandard celú jar, výrazne stratil až s poslednou epizódou série.

Naši prekvapivo vo finále prvej série spadli. Seriálu sa nepodarilo udržať vyšší podielový štandard, keď s poslednou premiérovou epizódou tejto sezóny klesol pod 21 % a šesť ratingov. Seriál sa bežne držal nad úrovňou 23 – 26 %, rating kolísal v závislosti od počtu divákov pri obrazovke.

Tento týždeň náhlym skokom posilnilo Dobre vedieť!, ktoré ešte minulý týždeň o 20:30 siahalo len na 20-tku. Tento štvrtok už stúplo na 26,5 % pri vyše siedmich ratingoch, čo šou vynieslo post najsledovanejšieho programu dňa. Do finále sa okrem Našich dostal aj jeden z najväčších prepadákov sezóny MasterChef. Ten v závere uhral jeden zo svojich štandardných ratingov ešte z času 20:30, keď ho sledovalo 5,5 % divákov, vďaka čomu si polepšil podielovo pod 21 %. Inkognito však bolo lídrom, atakovalo šesť ratingov s podielom cez 21 %.

Na ďalších staniciach sa večerný film Plus Elektra ťahal až k 8 %, Dr. House na Doma sa dostal pod 5 %, prvý diel Kúsok zo mňa zas pod šestku. Dajto na tom bolo podobne s filmom Priamy zásah a podielom pod 6 %.

Podvečer je tento týždeň situácia divoká, podobne ako medzitýždenne večer. Susedské prípady po tom, čo v stredu prepadli s podielom 14 %, razom skočili tesne nad 22 %, pričom Moja mama varí lepšie ako tvoja klesla s podielom málo nad 17 %. Televíziám nerobil konkurenciu futbal. Ratingovo aj tentokrát vyhrala s hlavnými správami Joj, v podieli Noviny šli pod 26 %, Televízne noviny cez túto hranicu.

Čítať viac...
Nahor