Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nečakaný krok Joj: Posilní nasadenie Inkognita, obmedzí Divoké kone! Vieme, odkedy

Televíznu dvojku povzbudil úspech Inkognita, verí mu aj dvakrát do týždňa. Zmenu robí na záver sezóny.

Joj do začiatku leta posilní svoju štruktúru o zábavné okno. V týchto hodinách sa totiž rozhodla, že Inkognito bude od júna vysielať nielen v pondelky, ale aj v slote, v ktorom ho chcela vysielať pôvodne a to v stredy o 20:30. Potvrdila to v programových plánoch. O zámere vysielať Inkognito v stredy sme vás informovali už dávnejšie.

Televízia zdvojnásobí reláciu v čase, kedy už Markíza uvoľní stredajší prime-time ukončením jarnej série Chart Show. Vyvrcholiť má poslednou časťou sezóny 27. mája. Joj tak využije návyk divákov, ktorí v stredy už očakávajú zábavu.

Joj však nenasadí Inkognito, aspoň podľa aktuálnych plánov, okamžite v prvú júnovú stredu. 3. júna ešte naďalej plánuje ponúknuť Divoké kone, tie by už však o týždeň 10. júna mali v stredu absentovať. Od 24. týždňa tak budú Divoké kone bežať už len dvakrát do týždňa v utorky a štvrtky. Podobné nasadenie si pamätá napríklad Ordinácia v ružovej záhrade. V piatky ostáva Joj verná filmom.

Malá zmena čaká aj Panelák. Ten sa bude naďalej vysielať v pondelky aj stredy, televízia už však priznáva, že Inkognito potiahne dlhšie ako Divoké kone. Panelák bude v spomínané dni podľa programu začínať o 22:00. Je tak jasné, že v zábavnej šou Joj odvysiela až tri brejky tak ako pri štarte.

Joj znižuje frekvenciu vysielania Divokých koní v čase, kedy sa im najviac darí. Čoraz častejšie porážajú alebo hrajú vyrovnanú partiu s Búrlivým vínom, darí sa im aj v konkurencii Chart Show. V júni po zdvojení Inkognita sa budú obe časti Divokých koní prekrývať so seriálom Markízy. Priniesť im to môže výhodu, nakoľko Búrlivé víno pôjde naďalej 4x do týždňa a v čase, keď pobežia seriály súbežne, by mohli diváci oboch seriálov uprednostniť Divoké kone.

Čítať viac...
Nahor