Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nečakané stretnutie dvoch kohútov! Jakubec s Virágom si urážky vysvetlili zoči-voči!

V odkazoch medzi sebou nešetrili urážkami, ktoré z nich robili verejných nepriateľov. Ako dopadlo ich prvé stretnutie po spŕške urážok?

Vraj zakopali vojnovú sekeru. Napriek tomu, že po zhliadnutí šou Hitovica nedokázal prísť hudobník a spevák Ľubo Virág Martinovi Jakubcovi ani na meno a označil ho za hudobného analfabeta, zdá sa, že svoj názor prehodnotil. Dvaja kohúti sa zoči-voči stretli uplynulý víkend v obci Bojničky, kde mal Jakubec svoje vystúpenie a podľa slov oboch spevákov si situáciu vyjasnili.

„Všetko je v poriadku, nemáme voči sebe hádky ani nenávisť. Celú vec sme si povedali po chlapsky, vysvetlili dohady a špekulácie, zakopali vojnovú sekeru a podali si ruku. Ideme ďalej. My nemáme čas sa hádať, ale koncertovať sme v plnom prúde kultúrneho leta,“ vyjadril sa Martin Jakubec. „Potvrdzujem, že došlo k vzájomnému vyjasneniu, kde sa zúčastnené strany uzmierili a vznikol rovnako prísľub možnej budúcej spolupráce na hudobných projektoch,“ dodáva manažér Ľuba Virága, Andrej Kaššiak, ktorý tak potvrdil aj fakt, že sa kohúti nielen uzmierili, ale chystajú aj spoluprácu.

Podľa vlastných slov plánujú spoluprácu pri natáčaní nového gipsy albumu v štúdiu Ľuba Virága ako aj spoločné koncerty po Slovensku. „Predošlé vzájomné spory pána Virága a pána Jakubca považujeme za uzavreté, nakoľko došlo k vzájomnému zmieru a k danej situácii sa nebudeme ďalej vyjadrovať. Obaja speváci sa dohodli na ďalšej možnej spolupráci, čo je dôkazom ich vzájomnej akceptácie na pôde pôsobenia v rámci kultúrnych podujatí,“ hovorí Kaššiak. Dvojica sa dokonca uzmierila natoľko, že si urobili aj spoločné fotografie (viď. nižšie).

Martin Jakubec mal zároveň dostať od Virága prísľub, že sa mu ospravedlní za ostré výroky. Jakubec zároveň hovorí o „fantómovom užívateľovi“, ktorý mal založiť falošný účet Jakubca na Facebooku, na ktorom mal Virága urážať čím situáciu pred pár týždňami iba vyostril. Kaššiak sa však k tomu, či sa Ľubo Virág skutočne Jakubcovi ospravedlní, nevyjadril.

Všetko k téme:

jakubec virag

jakubec virag 2

Čítať viac...
Nahor