Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nečakaná stopka pre Bruchalu: Dobré ráno v apríli nepôjde!

Joj sa ani tento mesiac ranného vysielania nedočká. Napriek pôvodne jasným plánom dostáva relácia Dobré ráno stopku.

Bruchala aj Hriadeľová musia na nový kšeft zatiaľ zabudnúť. Napriek tomu, že sa zákulisné informácie o spustení ranného vysielania Joj v apríli potvrdili, teraz prichádza z televízie nečakaná správa. Dobré ráno na obraz tento mesiac nepôjde!

Nová ranná relácia Joj sa mala po prvý raz divákom predstaviť v pondelok 14. apríla. Hlavnú, resp. najzaujímavejšiu moderátorskú dvojicu mali tvoriť spomínaní Pavel Bruchala s Lenkou Čvirikovou-Hriadeľovou. Kedy sa však spoločne na obraz v novom formáte dostanú, je otázne.

Televízia zatiaľ dôvod stopnutia ranného formátu nekonkretizovala. Podľa našich informácií však nejde o úplne zastavenie príprav formátu, ale len o posun jeho štartu. Podľa ostatných informácií by sa Dobré ráno malo v programovej štruktúre Joj objaviť v priebehu mája.

Jeden plánovaný publicistický formát už nové vedenie Joj stoplo. Okrem Dobrého rána bolo v pláne prekopať večerné spravodajské pásmo a vtesnať doň novinku Dobrý večer. Jej hlavnou tvárou sa mala stať Marianna Ďurianová a taktiež Pavel Bruchala. Po príchode Marcela Gregu do čela Joj Group prišlo rozhodnutie prípravu formátu ukončiť. Bruchala aj Ďurianová však ostávajú tvárami televízie, zatiaľ sa však na obraze neobjavili ani raz.

Foto: TV JOJ

Čítať viac...
Nahor