Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nečakaná sledovanosť: Búrlivé víno výrazne spadlo, Divoké kone za chrbtom!

V utorok sa pomer síl rozložil nečakaným spôsobom.

Kým v pondelok dosiahli Divoké kone svoje minimum, v utorok sa už vrátili k priemeru. S výkonom 8,3 % ratingu a podielom 21,7 % dokázali podrásť oproti utorku spred týždňa, kedy zaznamenali prekvapivo obdobný výsledok ako v konkurencii Hornej Dolnej. Dotiahli sa pri tom na Búrlivé víno, ktoré líder aj v utorok vysunul za pol deviatu a dokonca ho natiahol až do takmer 21:45.

Napriek tomu seriál zaznamenal najslabší výkon aktuálnej piatej série a tiež jeden z najhorších výkonov vôbec, keď ho sledovalo 8,8 % divákov s podielom 23,4 %. Divoké kone pri tom trvali približne do pol desiatej a denný seriál Markízy po ich skončení ešte narástol. Celkovo Búrlivé víno sledovalo 643-tisíc divákov, čo je jeho aktuálny štandard. Divoké kone taktiež zaznamenali svoj priemer s počtom divákov 522-tisíc.

Dĺžku Búrlivého vína pocítila celebritná šou Sladký život. Tá napriek „exkluzívnym“ záberom Rytmusa s Darou Rolins a raperovej spovedi o ich spoločnom živote, dovolila divákom prepnúť a celkovo uhrala zatiaľ najslabší výsledok s ratingom 4,8 % a podielom 15,3 %. Spokojne si viedla ďalšia extrémna Zámena manželiek, ktorá získala rating 6,7 % a podiel 25 %. Relácia výraznejšie rástla po skončení Sladkého života.

Utorňajšou sledovanosťou už tradične mieša aj relácia Jednotky Nikto nie je dokonalý. Tá vyskočila vysoko s ratingom 5,2 % a podielom 13,6 %. Sledovalo ju celkovo 321-tisíc divákov. Je možné, že tento utorok už k zábavnej relácii prebehli ako diváci Divokých koní tak Búrlivého vína.

Z menších staníc bola v utorok veľmi silná Plus. Spoločne s Dajto odvysielala najsledovanejší program, keď jej Reťazová reakcia aj Kung Fu mela dosiahli rating 2,3 %. Film Plus bol ale o niečo dlhší, aj preto si odniesol lepší podiel takmer 7 %, kým snímka Dajto atakovala 6,5 %. Feriha oproti najlepšiemu obdobiu zoslabla, stále sa však drží vysoko. V ratingu sa hýbala okolo dvoch percent, v podieli sa blížila k 7 a 10 %. Zaujímavosťou je, že podobný rating dokázala uhrať aj Plus s popoludňajším Faktorom strachu, ktorý mal v podieli prekročiť 9 %. Doma zas dokázala byť podľa našich informácií s poludňajšou reprízou Ferihy a jej druhou časťou dokonca dvojkou na trhu.

 

Čítať viac...
Nahor