Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nečakaná porota Superstar: Je Vytisková ťahúňom aspoň pre Čechov? Tých zaskočilo iné meno!

Nasadenie Kláry Vytiskovej do poroty blížiaceho sa ročníka Superstar prekvapilo mnohých, ako ju vnímajú v Česku?

Zloženie poroty tohtoročnej česko-slovenskej Superstar mnohých prekvapilo. Postaral sa o to nielen fakt, že Slovensko v nej má zastúpenie len s Paľom Haberom, ale aj nečakané meno na mieste štvrtej porotkyne, ktorou sa stala Klára Vytisková. Najmä pre Slovákov ide, pochopiteľne, o ťažšie pochopiteľný krok. Bude však speváčka správnou voľbou pre našich susedov?

Klára Vytisková bola so svojou skupinou Toxique na vrchole pred rokmi. Postarala sa o to najmä prestížna cena Objav roka v ankete Anděl roku 2008. Toxique v tom čase patrila medzi svieže a najmä nádejné objavy českej hudobnej scény. Postupne však skupina aj s Vytiskovou padali do úzadia. Ako sme už informovali, do roku 2012 sa ešte speváčka objavovala aj v roli moderátorky hudobnej relácie Medúza na ČT 2.

Posledne pútala Vytisková výraznejšie bulvárne média v minulom roku, keď bolo sledované jej tehotenstvo. Dcérka Emília sa jej narodila 13. októbra 2014. Z pohľadu českých médií je Vytisková atraktívnou postavičkou, v súčasnosti bude pre ne atraktívnym bonusom návrat speváčky do kolotoča šoubiznisu necelý rok po pôrode.

Portál Gorilla.cz ocenil Vytiskovej príchod do poroty:Je to pozitívne prekvapenie. Klára je výrazná osobnosť, ktorá by sa nemala v porote Superstar stratiť. Nove za to patrí palec hore.“ Negatívnejšie už portál vníma, a rovnako aj nemálo Čechov, angažovanie Ondřeje Soukupa do poroty.Voľba bola v celku prekvapujúca. Soukup pri svojich posledných vystúpeniach v roli porotcu pôsobil vyhoreným a unaveným dojmom. Naviac sa v podstate stal katom a bude teda s Paľom Haberom opäť okupovať rovnakú alebo podobnú pozíciu,“ myslí si web.

Čítať viac...
Nahor