Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

TV tipy

Ne 29.6. – Prvý Kuriér pomohol Joj, tretí má zabezpečiť Markízu. Popri štarte Terra Novy

Joj a Markíza sa v súčasnosti delia o práva na filmovú sériu Kuriér. Kým prvý diel pred dvomi týždňami odvysielala Joj, tretí ponúka tento víkend Markíza. Tá bude chcieť pritlačiť výkon štartujúcej Terra Novy, ktorá sa po nedeľnom pilote presunie na stredu. Kuriér 3 však minulý rok Markíze nezabral, ktorá ho zaradila proti prvému semifinále Česko Slovensko má talent. Akčný film dosiahol podiel iba okolo 21 %.

Kuriér 3 / nedeľa 20:30 / Markíza
Frank Martin (Jason Statham) naďalej vykonáva svoju náročnú prácu mlčanlivého a nevyspytateľného kuriéra. Tentoraz ho však donútia prepraviť živý náklad – Valentinu (Natalya Rudakova), unesenú dcéru Leonida Vasileva (Jeroen Krabbé), riaditeľa Enviromental Protection Agency pre Ukrajinu, z Marseille cez Stutgart a Budapešť až do Odessy pri Čiernom mori. Cestou sa s pomocou inšpektora Tarconiho (François Berléand) musí Frank pobiť s ľuďmi, ktorí ho donútili vziať túto prácu, agentmi vyslanými Vasilevom, aby ho zadržali, a s priam vytáčajúcou nespoluprácou Valentiny. Napriek jej cynickej povahe a jeho odhodlaniu sa nezapliesť, Frank a Valentina sa počas úniku z bláznivých a život ohrozujúcich situácií do seba zaľúbia.

Oficiálny trailer Kuriér 3

Terra Nova (1, 2) / nedeľa 20:30 / Joj
V roku 2149 hrozí vyhynutie všetkého života na Zemi. Svet je na pokraji ekologického kolapsu. V snahe za¬chrániť ľudskú rasu vedci vyvinuli portál umožňujúci vycestovať späť v čase do 85 miliónov rokov vzdialenej minulosti, aby v nej ľudia vybudovali novú civilizáciu v nádhernom nedotknutom svete prehistorickej Zeme. Rodina Shannonovcov má tri deti, čím porušila zákon a musí vycestovať do minulosti. Pripojí k osadníkom Desiatej pútnickej kolónie na Terra Nova. Netušia však, že nový idylický svet a jeho bujná panenská príroda ne¬opísateľnej krásy ukrývajú aj mnohé tajomstvá a nepredvídateľné smrteľné hrozby. Kolóniu ohrozujú gigantické mäsožravé dinosaury. Shannonovci zistia, že hrozba nečíha len spoza múrov kolónie, ale pri¬chádza aj zvnútra. Niektorí zo samotných osadníkov totiž nezdieľajú rovnaký názor na záchranu ľudstva než väčšina tých ostatných. A tak hrozí, že nová Zem zanikne skôr, než sa ju podarí obnoviť.

Oficiálny trailer Terra Nova

Terra Nova – upútavka na Joj

Čítať viac...
Nahor