Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

TV tipy

Ne 29.3. – Minuloročný trhák sa vracia na Markízu, opäť proti Rozborilovi!

Premiéra snímky Útek z väzenia bola na jeseň 2014 veľkým hitom, keď sa po mohutnej kampani Markízy dočkala ratingu cez 16 % a vyše 40-percentného podielu. V siedmom nebi film stlačil pod deväť ratingov a túto nedeľu sa opäť stane hlavným konkurentom pre Rozborilovú šou.

O filme Útek z väzenia
Ray Breslin (Sylvester Stallone) je bežec na objednávku. Živí sa totiž ako expert na infraštruktúru väzenských zariadení. Necháva sa v nich zatvárať a hľadá diery v zabezpečovacích systémoch, ktoré sú potom následne na základe jeho analýz – a efektných útekov – odstraňované a zdokonaľované. Teraz nastupuje výkon trestu na novej zákazke, ale ouha: väzenský komplex, v ktorom sa ocitol, bol kompletne postavený na základe jeho doterajších poznatkov a pripomienok k zabezpečeniu väzníc. Tie Ray pred časom vydal knižne a pre tyranského riaditeľa tohto „nápravno výchovného zariadenia“ sa jeho manuál stal doslova bibliou. Ray sa tak ocitá vo svojej vlastnej dokonalej pasci. Nikto navyše nevie o tom, že by bol niečo iné ako radový väzeň, takže priepustka na slobodu po dobre odvedenej práci akosi chýba…

Po obvyklých počiatočných nezhodách sa Rayovým parťákom v novom „domove“ stáva miestny väzenský boss – Emil Rottmayer (Arnold Schwarzenegger), ktorý si tu odpykáva trest za kyber-terorizmus. Ani jemu sa vo väzení moc nepáči. Ale kto iný, než títo dvaja chlapíci by sa mali dostať cez Rayove bezchybné zabezpečovacie systémy a celú armádu dozorcov pod vedením fanatického riaditeľa? A je to, že sa obaja ocitli v tejto bezvýchodiskovej situácii, naozaj len nedorozumenie a zhoda náhod alebo niečí starostlivo premyslený plán?

Útek z väzenia sa proti Tancu snov postaví v nedeľu o 20:30.

Čítať viac...
Nahor