Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

TV tipy

Ne 13.10. – V nedeľu večer vás čaká akcia na Markíze a sci-fi na Pluske

V nedeľu večer bude talentovej šou Česko Slovensko má talent robiť konkurenciu filmová ponuka. Markíza ponúkne akčný hit Mission Imposible 4, stanica Plus Ja, robot.

 

NE 20:30 – PLUS: Ja, robot

Máme rok 2035 a firma U.S. Robotics vyrába roboty do domácnosti ako na bežiacom páse, roboty sú súčasťou každej domácnosti, nahradili na zemi väčšinu ľudských profesií. Ľudia im naplno dôverujú, pravda, okrem paranoického detektíva Dela Spoonera (Will Smith), ktorý je ich zaprisahaným odporcom. Lenže nikto, vrátane jeho babičky, mu pochopiteľne neverí, že ide o zabijakov a nie dobré pomáhajúce stvorenia…

[youtube width=“600px“ height=“400px“]rL6RRIOZyCM[/youtube]

 

NE 20.30 – MARKÍZA: Mission Impossible 4

Špionážna agentúra IMF má obrovský problém. Práve keď jej eso, Ethan Hunt, vykonávalo tajnú operáciu v Moskve, spáchal ktosi úspešný bombový útok na Kremeľ. Ruskí predstavitelia sú nahnevaní a hovoria dokonca o vojnovom akte. A pretože sa všetky nitky zbiehajú práve v IMF, americký prezident dá pre istotu od agentúry oficiálne ruky preč vyhlásením „Ghost Protocol“, čím ju odreže od zdrojov, zázemia, podpory a z jej členov urobí ľudí na odstrel. Krátko po tomto byrokratickom údere zomiera násilnou smrťou jej oficiálny šéf.

[youtube width=“600px“ height=“400px“]UV8pghsi3E0[/youtube]

 

Čítať viac...
Nahor