Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Návštevníci definitívne neuspeli, odsúvajú sa bližšie k noci! Vytlačí ich reality novinka aj nová Vtierka Castle

Nemalá investícia do dennej reality šou sa Joj nevyplatila.

Podobne ako Markíze ani Joj nevyšla túto jeseň stávka na reality šou. Návštevníci rovnako ako Ostrov definitívne prichádzajú o svoje vysielacie časy a zosúvajú sa do neskorších hodín.

Od pondelka 10. októbra spúšťa Joj novinku Moja prvá dovolenka, ktorá nájde miesto po Inkognite o 22:00. Viac o reality šou na konci článku. Návštevníci tak od tohto dňa spadnú na 23:00. V utorky a štvrtky ich bližšie k 23-tej už od tohto týždňa vysunú zábavné relácie, v utorok to je špeciál Uhádni môj vek, vo štvrtok klasické Inkognito.

V stredy Joj po Za sklom zaradí miesto Návštevníkov premiéry akvizičných seriálov, tento a budúci týždeň ešte dobehne 11. séria Kostí, od stredy 12. októbra štartuje o 22:00 posledná premiérová 8. séria Vtierky Castle. Návštevníci opäť pobežia od 23:00.

V piatky ostáva zaradený súboj, od minulého týždňa však nebude mať nestabilný čas, nakoľko mu budú predchádzať filmy. Tento piatok to bude klasický akčák Joj Kuriér, o týždeň na to akčná komédia To bude boj!.

Viac o reality novinke Moja prvá dovolenka
Zábavná relácia o Slovákoch, ktorí nikdy neprekročili hranice Slovenska, nehovoria žiadnym cudzím jazykom a ani ich orientačný zmysel nie je ideálny. Napriek tomu dnes po prvý raz vycestujú do veľkého sveta!

Čo zažijú Slováci, keď prvýkrát v živote prekročia hranice Slovenska a vycestujú užiť si svoju prvú dovolenku v zahraničí? Nikdy neleteli lietadlom, nehovoria žiadnym cudzím jazykom a často ani netušia, čo znamená služba „all inclusive“. Vyskúšajú si, či sa rukami-nohami dokážu dohovoriť v zahraničí, aké sú ich orientačné schopnosti, či je more slané, ako chutia morské príšerky na tanieri. Uvidia miesta, ktoré doposiaľ poznali len z obrázkov, ale situácia im nikdy neumožnila, aby tam vycestovali. V prvom rade si však užijú zaslúženú dovolenku, spoznajú svet a občas aj jeho nástrahy, a nebude chýbať ani kus romantiky pri západe slnka.

Dnes uvidia diváci dve dvojice. Pani Simona s kamarátkou si užijú svoju prvú dovolenku pri mori – na ostrove Rhodos. Takmer sa zbláznia od strachu, keď čašník v gréckej taverne položí pred nich tanier plný morských príšer. Skúmajú, či sa náhodou nehýbu a nežmurkajú na nich. Doprajú si tiež špeciálnu manikúru v akváriu so živými rybičkami a o zábavu rozhodne nebude núdza.

Ďalšou dvojicou sú exmanželia. Pán Ľubomír sľúbil po svadbe svojej vtedajšej manželke, že raz ju vezme do Paríža. Vzal ju, no až teraz po rozvode! Prvý problém sa objaví hneď po prílete na parížske letisko, odkiaľ sa ani za ten svet nevedia vymotať. A zisťujú, že vo svete sa hovorí aj inými jazykmi, ale slovenčinou nie. Stratení v Paríži zažijú plno prekvapení…

Čítať viac...
Nahor