Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Návštevníci až dvakrát o 20:35, Joj aj Markíza chcú využiť nábeh po Milujem Slovensko!

Televízia potvrdzuje ambiciózne plány s novou reality šou.

Návštevníci už poznajú svoje nasadzovanie. Joj ich bude od pondelka 12. septembra vysielať štyrikrát do týždňa, pričom až dvakrát pôjdu v najhlavnejšom čase.

Historická reality šou bude o 20:35 otvárať nový týždeň po boku Hornej Dolnej a česko-slovenských filmov na Jednotke. Návštevníkom v pondelok venuje Joj mimoriadny slot, keď prekryjú celý večer až do 22:45. Vtedy ich vystriedajú premiéroví Policajti v akcii. Tí v podobnom čase pôjdu aj vo štvrtok.

Návštevníci budú zároveň bežať v utorky a štvrtky po Našich o 21:30 a na 20:35 sa vrátia v piatok, kedy ponúknu vyraďovací duel. Za nich na 21:45 presúva Joj premiérové špeciály Uhádni môj vek. Podobne ako Markíza tak bude chcieť so zábavnou súťažnou šou evidentne zbierať divákov po Milujem Slovensko. Líder na rovnaký čas nasadzuje premiéry Dobre vedieť! a radikálne obracia piatkový program. Na pol deviatu zaraďuje reprízy Hornej Dolnej.

V ďalšom septembrovom týždni dostáva prestávku Inkognito, ktoré ťahala Joj v premiérach celé leto. V stredu aj nedeľu pokračuje Česko Slovensko má talent, v utorok po Návštevníkoch pôjde ďalšie premiérové Áno, šéfe so Zdeňkom Pohlreichom.

Čítať viac...
Nahor