Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Návrat po dvoch rokoch: Joj to opäť skúsi podvečer so Súdnou sieňou! Nasadzuje aj Komisára Rexa

Súdna sieň sa vracia na miesto, kde vydržala osem rokov.

S letným programom sa na Joj vrátia do bývalých časov dva projekty z predošlých sezón. Veľký návrat zažijú premiéry Súdnej siene, ktoré po dvoch rokoch opäť obsadia kľúčový čas o 18. hodine.

Súdna sieň vystrieda v programe Moja mama varí lepšie ako tvoja ešte tento mesiac, keď kuchárska šou ukončí aktuálnu sériu v piatok 23. júna. Súdna sieň sa tak do accessu vráti od nasledovného pondelka 26. júna, pričom podvečer Joj uvedie rovno dve epizódy za sebou. Skracuje totiž Noviny o 17, o 17:20 ich vystrieda kratší reprízový diel Súdnej siene, o 18:00 nasleduje hodinová premiérová časť.

V programe Joj sa objavuje aj zrušená poobedná šou Uhádni môj vek, ktorú televízia obnovuje v rámci večerných letných špeciálov. Relácia s Vladom Voštinárom vystrieda v utorky o 20:35 šou Nikto nie je dokonalý. Tá však ale ostáva v programe, Joj ju avizuje o 21:50.

Do letnej štruktúry zaraďuje Joj aj tri novinky. V stredu 14. júna štartuje nový seriál Pravá tvár, Panelák bude pokračovať v neskoršom čase o 21:45. V piatky zas od 23. júna zaraďuje zábavnú reláciu Všetko, čo mám rád, od júla by zas mala vytiahnuť aj súťažno-zábavnú šou Heslo.

Zaujímavosťou je, že od konca júna sa v štruktúre Joj objavuje aj krimiseriál Komisár Rex, ktorý roky vysiela Markíza a v súčasnosti pripravuje aj jeho vlastnú adaptáciu s Jurajom Bačom. Joj však získala novšie časti, seriál začína vysielať od 13. série. Nasadzuje ho od pondelka do piatka na 12:50, teda do času, kde od začiatku roka nasadzuje akvizičné seriály.

Čítať viac...
Nahor