Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Pokračovanie Paneláku ovládnu nové postavy, Joj zlákala tváre Búrlivého vína! (+foto)

Panelák otvorí nové dejové linky, poznáme mená prvých hercov, ktorí pribudnú do seriálovej zostavy.

Nové časti Paneláku prinesú návrat známych postáv, do postupne by väčší priestor mali dostávať práve nové tváre. Ako sa prednedávnom vyjadril autor Paneláku, Andy Kraus, staré postavy sú vyčerpané a seriál tak otvorí nové dejové linky. „Zostavu bolo nutné obmeniť, lebo dejová linka pôvodných postáv sa už nedala ďalej rozvíjať,“ povedal pre Nový čas.

Joj pritom do nových častí Paneláku zlákala aj bývalú tvár denných seriálov Markízy. Jednu z nových postáv totiž stvárni Milo Kráľ, ktorý aktuálne pre Joj nakrúca rodinný romantický seriál Hotel. V minulosti bol pritom kľúčovou postavou Búrlivého vína. Tvorcovia seriálu nechali jeho postavu zomrieť kvôli jeho prestupu do Kukučky, tento krok sa však nevyplatil, nakoľko nový denný seriál Markíze prepadol. Neskôr sa Milo Kráľ presťahoval na Kolibu.

Do Paneláku príde aj ďalšia tvár Búrlivého vína. Jednu z nových postáv seriálu stvárni aj Vlado ČernýV súčasnosti tak môže dochádzať k opačnému toku hercov medzi niekdajšími veľkými seriálovými rivalmi ako v minulosti. Práve Búrlivé víno dokázalo ako jediné z programov Markízy dlhodobo Panelák oslabiť, pričom postupne viacero hercov Paneláku zlákalo na svoju stranu. V súčasnosti, pri výrazne slabnúcej kondícii Búrlivého vína, sa však môžu aj jeho ďalšie tváre objaviť práve v Paneláku, ktorý sa pokúsi o renesanciu.

K téme: Búrlivé víno sa zapĺňa tvárami Paneláku

Z nových mien je potvrdená aj herečka Natália Germániová, zahrala si v seriáloch Dr. Ema či Divoké kone. Z pôvodných postáv televízia už oficiálne komunikuje hercov Diana Mórová, Mirka Partlová, Braňo Bystriansky, Majo Miezga. Ako výrazne a dlhodobo sa pôvodné postavy do deja zapoja, je otázne. Andy Kraus naznačil, že niektoré tváre čaká zmena.

Fotografie z kastingu na nové postavy
novy-panelak-kasting-2016-germaniova novy-panelak-kasting-2016

Čítať viac...
Nahor