Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Návrat Mariky Gombitovej s extrémnym úspechom! Joj zlomila rekord z roku 2005! (aktualizácia)

Návrat Mariky Gombitovej na televízne obrazovky si nenechala ujsť takmer polovica divákov sledujúcich v tom čase televíziu. Článok sme aktualizovali.

Joj a Vilovi Rozborilovi sa podaril kúsok, aký si budú diváci aj samotná televízia dlho pamätať. Posledný diel Siedmeho neba v tomto roku prinieslo po dvanástich rokoch návrat Mariky Gombitovej na televízne obrazovky a diváci to ocenili mimoriadne vysokou sledovanosťou.

V siedmom nebi v skupine 12+ prekročilo miliónovú hranicu, keď dosiahlo hodnotu 1,006 milióna divákov. Percentuálne sa rating v tejto cieľovke vyšplhal na hodnotu 21,6 % a podiel na trhu dosiahol až 44,2 %. V 12 – 54 bolo Siedme nebo taktiež mimoriadne silné, v ratingu získalo 15,9 % a v podieli 38,7 %. Návrat Mariky Gombitovej medzi fanúšikov sa tak stal v skupine 12+ najsledovanejšou udalosťou celého televízneho roka mimo športových podujatí.

AKTUALIZÁCIA: Televízia vo svojej tlačovej správe dopĺňa, že vydanie Siedmeho neba s Marikou Gombitovou bolo najsledovanejším pôvodným nešportovým programom tohto roka (12 – 54) spomedzi všetkých televízií. V 12 – 54 Siedme nebo na diaľku prekonal napríklad film Útek z väzenia, ale aj zápasy MS v hokeji. Pre Joj znamenalo vyše milión divákov v skupine 12+ vysoký osobný rekord. „Pre TV JOJ bola včerajšia sledovanosť show zároveň tou najlepšou od roku 2005 v rámci nespravodajských programov v univerzálnej cieľovej skupine divákov starších ako 12 rokov,“ uvádza televízia.

Televízia môže byť s týmto výkonom o to spokojnejšia, že si počas relácie odpromovala aj jarnú novinu, tanečnú šou s Vilom Rozborilom. Viac v článku.

Napriek tomu, že sa na Joj odohrával vysoko sledovaný návrat speváckej legendy, Markíza hlboký prepad nezažila. Akčný film Parker s Jasonom Stathamom jej zabezpečil spokojný rating nad 9 % a podiel 23 %. Svoje si išli aj menšie stanice, 8 statočných Plusky, Hurikán Dajto aj Láska na druhý pohľad Domy sa hýbali okolo podielu 5 %.

Čítať viac...
Nahor