Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Návrat Krausa a Marcina na obrazovky priniesol Neskoro večer rekord! Marcin mal problémy

Po rokoch sa populárna dvojica stretla na televíznej obrazovke, Marcin mal počas spoločnej scénky problém.

Tam, kde odštartovali svoju kariéru, sa po rokoch opäť spojili. RTVS sa podaril veľký počin, keď práve ona oficiálne spojila niekoľko rokov „rozídenú“ dvojicu hercov. Peter Marcin vo svojej talkshow hostil Andyho Krausa, ktorí na obrazovkách vtedajšej STV odštartovali svoje úspešné kariéry v zábavnej relácii Uragán.

Neskoro večer dosiahlo vďaka spojeniu Krausa a Marcina očakávaný úspech. Podľa našich informácií reláciu sledovalo presne 300-tisíc divákov, čo sa jej ešte s klasickým vydaním nepodarilo. Viac mala jedine na Silvestra, kedy ju sledovalo 464-tisíc divákov, šlo však o špecifické nastavenie. Podielovo uhrala talkshow s Marcinom a Krausom 19,4 %, v 12 – 54 to bolo 15,5 %. V komerčnej cieľovke sa od tohto dielu, ktorý sa dočkal výraznej masáže v médiách, čakalo o niečo viac. Pri pohľade na výkon predchádzajúcich programov Jednotky v sobotu je však tento podiel úspech.

Návrat dvojice pred kamery zvládol lepšie Kraus. Marcina, podľa všetkého, občas premáhala tréma. Už pri rozhovore to bol Kraus, ktorý v niektorých momentoch prakticky určoval smer diskusie, výrazný rozdiel v „pohode“ komikov ukázala očakávaná a výrazne avizovaná scénka Stromokocúra a Lászla. V nej si musel Marcin pomáhať nielen rušivo papiermi ale aj viditeľne čítačkou. Papiere moderátor talkshow odhodil až v závere scénky. Kraus šiel bez pomôcok. Diváci však návrat obľúbených postavičiek v novej scénke napriek tomu ocenili.

Spojenie Krausa a Marcina na obrazovkách bolo už len otázkou času. Už pred rokmi sa začalo otvorene hovoriť o možnom pokračovaní Susedov, na ktorom mala dvojica spolupracovať. V marci tohto roka k tomu Kraus naznačil, že sa črtá spoločný projekt s Marcinom. Viac sa dočítate v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor