Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Návrat Bez servítky potvrdený! Markíza s kuchárskou šou proti Mojej mame zabojuje už v januári

V novej sezóne vytiahne Markíza proti šou Moja mama varí lepšie starú zbraň.

Obnovenie niekdajšej dennej kuchárskej šou Markízy je potvrdené. Televízny líder potvrdzuje exkluzívne informácie portálu Mediaboom.sk, keď skutočne vráti Bez servítky. S jej návratom sa pritom naozaj poponáhľa.

Markíza šou do jej niekdajšieho času vráti už začiatkom januára. Do vysielania vyrukuje so špeciálnou farmárskou sériou, o ktorej natáčaní vás rovnako informoval portál Mediaboom.sk. Objavia sa v nej súťažiaci zo šiestej Farmy Laco Švihla, Daniela Nikoleta Kortišová, Nikola Ledecká, Michal Pavlík, Stano Tovcimak.

Bez servítky Markíza obnoví od pondelka 11. januára 2016 v čase o 18:00. V rovnaký deň a v rovnakom čase sa do vysielania vráti s premiérovými časťami úspešná jesenná kuchárska šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. Práve proti nej Markíza márne celú sezónu hľadala konkurenta, nakoniec sa rozhodla oprášiť niekdajší fungujúci formát.

Zaujímavosťou je, že ešte pred časom nemala Markíza s Bez servítky rátať. Už tretí rok sa totiž snaží profilovať svoju 18-tu hodinu pôvodnými rodinnými seriálmi, túto jeseň jej však plány s Kukučkou nevyšli. Rovnako sa neujali ani Susedské či Rodinné prípady. Po úspechu cooking show Moja mama varí lepšie ako tvoja ale podľa všetkého zmenila rozhodnutie, nakoľko mala na poslednú chvíľu licenciu na Bez servítky obnoviť.

Denná relácia Bez servítky bežala počas podvečerov od jesene 2009. Stala sa zbraňou Markízy proti vtedy rozbehnutej Súdnej sieni. Už od januára 2013 mala Markíza záujem slabnúcu šou nahradiť rodinným seriálom, keď nasadila Búrlivé víno, jeho vysoké čísla ho však dostali do prime-time. Bez servítky sa tak od apríla vrátilo na 18-tu. Šou bežala do konca jarnej sezóny 2013.

Čítať viac...
Nahor