Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nastane po štyroch rokoch zmena? Adela povedala, či bude o rok moderovať OTA!

Adela so Sajfom sprevádzajú televíznym galavečerom už štyri roky, za tento čas dosiahol OTO značné navýšenie sledovanosti.

Dajú sa na to aj po piatykrát? Napriek tomu, že už dva roky po sebe sa zdá, že Adela Banášová počas prenosu ankety Osobnosť televíznej obrazovky nebola úplne vo svojej koži, jej moderovanie so Sajfom na divákov zaberá. Pri OTOvi sa ich zbieha stále viac, keď práve za posledné štyri roky zaznamenal galavečer značné navýšenie sledovanosti. Je ale otázne, či bude dvojica v moderovaní prenosu pokračovať aj o rok.

Banášová totiž pri svojej ďakovnej reči po zisku Absolútneho OTA otvorene naznačila, že v roku 2017 by už na pódiu stála len ako hosť či víťaz. „Na budúci rok si už sadnem medzi vás a budem si tento večer užívať,“ povedala na konci prenosu.

V rozhovore po prenose už jej vyjadrenie tak jednoznačné nebolo, v roli diváka sa však na budúci rok stále vidí. „Uvidím, čo o rok. Možno by tiež nebolo zlé sadnúť si do obecenstva a užiť si ten večer ako divák,“ povedala pre Nový čas. Po štyroch rokoch tak možno OTO zmení svoju podobu pri nových moderátoroch.

Foto: Nový čas

Čítať viac...
Nahor