Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Našich dokázal oslabiť až hokej, Joj však vyhrala v prime-time! Farma vysoko so semifinále

Siedma séria reality šou lídra má za sebou najlepší týždeň v slote o desiatej.

Naši tento štvrtok v konkurencii silnejšieho hokeja klesli. Na Dvojke zaujal nakoniec dramatický duel medzi Kanadou a Nemeckom, ktorý v komerčnej cieľovke dosiahol podiely nad 9, 11 a 13 %. Veľká časť divákov dokonca neprepínala počas štúdií medzi tretinami a tak hokej držal celý čas divákov pri sebe. Naši dosiahli rating 7,6 % pri podieli 22,1 %, čo je zatiaľ ich najslabší výkon s premiérami.

Boli však jednoznačným lídrom, keď MasterChef prepadol pri 5,5 ratingu a podieli len cez 16 %. Nasledujúca Farma už vyskočila tesne nad 7 % čo pre semifinále siedmej série vynieslo silný podiel nad 29 %. Inkognito uhralo to svoje s podielom 19 %.

Na menších Doma s Monkom uhrala nad 6 a takmer 5 %, prvý diel Kúsok zo mňa sa dostal len nad 3 %. Profesionáli na Plus šli pod 6 %, film Skala vyskočil pod 8 %. Cobra na Dajto uhrala 6 %.

Podvečer Moja mama varí lepšie ako tvoja šla nad 19 %, Búrlivé víno sa dostalo na 18,5 %. Vyvrcholiť by malo o tri týždne, pričom Markíza na 18-tu prichádza so silnou zbraňou. Televízne noviny dosiahli share 27,5 %, Noviny nad 21 %. Joj bola podobne ako v utorok víťazom prime-time, najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor