Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Naši zvrátili prepad, poskočili aj v utorok! Dobre vedieť s poklesom, čísla do noci neudržalo

Joj sa podarilo po pondelku aj v utorok vyhrať s hlavnými správami.

Dobre vedieť! sa tento utorok nepodarilo dostať ani k priemeru. Nové vydanie relácie kleslo s podielom pod 20 %, pričom výraznejšie neodskočilo ani komerčnej dvojke. Tá po slabých výkonoch Našich v utorok stúpla, keď premiéra komediálneho seriálu atakovala 17 % a reprízová časť 17 % jemne prekonala. Seriálu sa podarilo dvihnúť aj ostatný štvrtok. Markíza taktiež tradične po premiére Dobre vedieť! zaradila aj reprízu, tentokrát však rovno dve a uviedla tak tri časti relácie po sebe. Viac v tomto článku. S prvou ešte stúpla podielovo na 21,5 %, s druhou reprízou už padla do podpriemeru s podielom cez 18 %. Šou Uhádni môj vek sa po minulom výskoku drží vyššie, získala vyše 16 %. Relácia Nikto nie je dokonalý sa dostala pod 18 a na takmer 13 % (12+ / 12 – 54).

Na menších večer opäť otvorili vysoko Profesionáli s podielom 7,5 %, Vymenené životy ich nasledovali s podielmi takmer 7 a vyše 9 %. 96 hodín na Dajto taktiež uspelo pri podieli takmer 7 %, Colt 45 na Plus podliezol 6 %. CSI kriminálky na Wau šli pod 4 a tesne pod 3 %.

Podvečer Moja mama varí lepšie ako tvoja prekročila o málo 18 %, podobne tesne šlo cez 17 % Búrlivé víno. Joj bola opäť úspešnejšia so spravodajstvom, Noviny ratingovo vyhrali a v podieli atakovali 27 %, stali sa pritom najsledovanejším programom dňa. Televízne noviny prekročili 25 %.

Čítať viac...
Nahor